Gry komputerowe

Dead Rising 3 z dokładną datą premiery

przeczytasz w 1 min.

Producent stwierdził ostatnio, iż Dead Rising 3 zawita na PC latem. Dopiero teraz sprecyzowano to określenie.

Dead Rising 3 gra

Debiut Dead Rising 3 wprawdzie za nami, ale tylko w wersji na konsole Xbox One. Nie jest jednak tajemnicą, iż Capcom zapowiedział wydanie gry również na PC. Wiemy już, kiedy dokładnie można spodziewać się debiutu.

Producent stwierdził ostatnio, iż Dead Rising 3 zawita na PC latem. Dopiero teraz sprecyzowano to określenie i tym samym dowiedzieliśmy się, że premiera nastąpi 5 września.

Jednocześnie po raz kolejny poruszona została kwestia aspektów technicznych tego tytułu. Sporo zamieszania wywołały zapowiedzi, iż Dead Rising 3 na PC działać będzie w 30 klatkach na sekundę, a więc tak samo, jak na Xbox One. Twórcy tłumaczyli się problemami z dostosowaniem silnika gry do warunków na PC, ale graczy za bardzo to nie przekonuje. Blokadę 30 fps można będzie jednak usunąć, chociaż opcja ta przeznaczona będzie raczej dla najmocniejszych komputerów.

"Nie możemy zagwarantować, że nie będzie żadnych problemów. Różnice uzależnione będą od danej platformy. Im mocniejszy sprzęt, tym płynniejsza będzie likwidacja zombie."

Źródło: videogamer, vg247

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Przynajmniej wystawiają kawę na ławę, nie to co panowie z ubi
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Koniec świata jest blisko. Gry na PC ograniczone do 30 klatek bo na tyle pozwalają konsole .... Brak słów . Niech lepiej odpuszczą sobie takie produkcje.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    To jest właśnie dziwne... Na targach najnowsze zapowiedzi gier pokazują na PC, a potem tłumaczą się trudnościami z dostosowaniem silnika do PC. Taki szacher-macher.
    • avatar
     Dragonik
     2
     "na Ps4 by było 120fps! Ale pc ogranicza.....Hail Sony!" HAHAHAHA
     • avatar
      Anonim20
      1
      Na XO było 10-28 fps ;)
      Na PC w wymaganiach minimalnych widnieje GTX 570
      W Rekomendowanych GTX 670 oraz i5 4570K a gra wygląda słabo by mieć takie wymagania cóż kolejny crap techniczny z nudną jak flaki z olejem fabułą i gameplayem :)
      • avatar
       carl22
       0
       Coś mi się wydaje że PS5 i X:TWO wyjdą szybciej niż się może nam wydawać, bo to co prezentuje obecna generacja to kabaret.

       • avatar
        Konto usunięte
        -11
        na Ps4 by było 120fps! Ale pc ogranicza.....Hail Sony!
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         No i git:)