• benchmark.pl
 • newsy
 • Demo gry Dead Space 3 pojawi się w styczniu - zobacz wideo prezentujące historię całej serii

Demo gry Dead Space 3 pojawi się w styczniu - zobacz wideo prezentujące historię całej serii

przeczytasz w 1 min.

Poznaj początki Dead Space

Dead Space 3 gra demo zapowiedź

Przez dłuższy już czas nie wspominaliśmy o Dead Space 3. Ujawnione zostały jednak na tyle ważne informacje, że ponownie trzeba poświęcić chwilę tej produkcji.

Już 22 stycznia pojawi się wersja demo Dead Space 3, która dostępna będzie na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 (w usługach Xbox Live i PlayStation Network).

Właściciele tej pierwszej platformy będą mieli okazję sięgnąć po nią tydzień wcześniej, ale do tego potrzebne jest spełnienie pewnego warunku. Trzeba mianowicie zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie, dzięki czemu otrzymać można kod, który umożliwi pobranie wersji demo już 15 stycznia. Liczba kodów jest podobno ograniczona, więc chętni nie powinni zbyt długo zwlekać.

Co producent pokaże w wersji demonstracyjnej? Okazuje się, że gracze otrzymają możliwość przetestowania trybu co-op. Fani serii cały czas boją się, że nowa odsłona będzie zbyt mocno nastawiona na akcję, co niekorzystnie odbije się na klimacie. Już niedługo sprawdzimy (na tyle, na ile pozwoli na to demo), czy obawy te są słuszne.

Tymczasem warto poświęcić chwilę czasu na zapoznanie się z najnowszym materiałem wideo. Dotyczy on nie tyle najnowszej gry, co całej serii Dead Space. Krótki film przedstawia jej fabułę i dotychczasowe losy naszego dzielnego bohatera.


Dead Space 3 dostępny będzie na wspomnianych już konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 oraz oczywiście na PC. Światowa premiera gry zaplanowana została na 5 lutego, a do Polski tytuł ten trafić powinien już 3 dni później.

Źródło: joystiq, youtube, deadspace

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  lepiej zakupić Amnesia: Machine for Pigs
  • avatar
   Artik
   0
   Nie interesują mnie rozgrywki sieciowe, również boje się że gra właśnie będzie nastawiona na nadmierne na akcje. Przetestuje demo i raczej kupie wersje na PS3. Pozdrawiam fanów DS.
   • avatar
    Artik
    -1
    @ liptons
    Jednak żyje nadzieją. Co do twojego komentarza masz słuszność.
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     O nowa część Gears of War o podtytule Dead Space 3 ciekawe ^_^
     • avatar
      LandStalker1
      -4
      polać liptonsowi :)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Uwielbiam Dead space jupi;)
       • avatar
        Pixel
        0
        Demo tylko na XBox360 i PS3 ahahahahahhaha LOL.