Gry PlayStation 4

49 minut z grą Death Stranding - gameplay z TGS 2019

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Prawie 50-minutowy fragment rozgrywki z Death Stranding zaprezentował Hideo Kojima z okazji rozpoczynających się dziś targów Tokyo Game Show w stolicy Japonii. 

Death Stranding to gra, którą trudno opisać w kilku słowach. Takiego zadania nie podejmuje się nawet sam Hideo Kojima. Ceniony Japończyk jest też najwyraźniej świadomy tego, że kolejne kilkuminutowe zwiastuny niewiele objaśniają, dlatego na Tokyo Game Show 2019 pokazał światu aż 49-minutowy gameplay.

Solidne spojrzenie na Death Stranding

Nowy zapis rozgrywki pozwala spojrzeć na przygotowywanie się do misji, eksplorację świata i dynamiczne starcia, ale też na współpracę z innymi graczami (którzy w świecie gry będą mogli pozostawić po sobie obiekty i wskazówki albo też wesprzeć nas podczas samej walki). 

Death Stranding screen

Wróćmy do przygotowywania się do misji. W początkowej części materiału ukazana została bowiem sytuacja, w której gracz schował w plecaku protagonisty trochę za dużo rzeczy, co ostatecznie skończyło się upadkiem, a po drodze jeszcze trudnościami w przedostaniu się przez rzekę czy z łapaniem równowagi. 

Jednak waga plecaka to nie wszystko. Sterując naszym bohaterem, będziemy musieli zwracać uwagę także na jego zmęczenie (na które zaradzimy drzemką lub energetykiem) czy buty (które będą ulegały zniszczeniu w trakcie rozgrywki). Istotne będzie też dbanie o stan psychiczny towarzyszącego nam niemowlaka.

Słowa jednak słowami, zobaczcie to sami…

Death Stranding - gameplay z TGS 2019:

Premiera gry Death Stranding na PlayStation 4 odbędzie się 8 listopada 2019 roku.

Źródło: GameSpot

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BILInek
  takie mieszane uczucia rodzi :)
  3
 • avatar
  Next_Gen_1987
  Kolejne rozczarowanie? Po największym jakim dla mnie było Rage 2 chyba już tego nie przebiję ;)
  Wciąż liczę na Cyberpunk 2077, Dying Light 2 i Vampire Bloodlines 2!
 • avatar
  Chong-li
  Kupuję!Gra będzie miała tajemniczą i wciągającą fabułę do tego otwarty świat a to jest to co lubię najbardziej w grach na wyłączność od Sony.
 • avatar
  hideo
  Ogra się, ewidentnie czuć że to gra Kojimy. Ogólnie dla mnie ostatnio ciekawe premiery począwszy od Rage 2, Judgment, Yakuza 3,4,5, Death Stranding, Shenmue III no i Cyberpunk 2077. A na dokładkę Yakuza 7, która będzie działa się w Yokohamie. Megaciekawy rok growy :)
 • avatar
  Zapowiada się obiecująco. Chyba kupię.
 • avatar
  chotnik2
  Symulator kuriera DHL?
 • avatar
  kitamo
  Ogólnie fabuła jest dośc ciekawa i naprawde niespotykana - patent z dzieckiem i dobrze zbudowane postacie drugoplanowe to podstawa w takich produkcjach.
  Z wyglądu to widać że to Kojima - troche zalatuje MetalGearSolid :)
  Na bank znajdzie swoich fanów.