Gry komputerowe

Deathtrap: kooperacyjny tower defense z wczesnym dostępem i nowym zwiastunem

przeczytasz w 1 min.

Nietypowa, ale niezwykle interesująca produkcja - łączy tower defense z RPG akcji.

Deathtrap

Od czasu do czasu na rynku pojawiają się nietypowe produkcje, które choć tworzone są przeważnie przez niewielkie grupy deweloperskie, to jednak potrafią znacząco przebić te największe tytuły grywalnością. Takim tytułem dla wielu może być Deathtrap. 

Deathtrap to przedstawiciel gatunku tower defense, który koncentruje się też na elementach akcji i RPG. Od jakiegoś czasu gra dostępna jest na platformie Steam w ramach programu wczesnego dostępu. Teraz produkcja ta doczekała się czegoś, co ma zaciekawić i zachęcić kolejnych graczy do jej wypróbowania. Wprowadzono tryb kooperacji.

W trybie kooperacji możemy ratować świat nie w pojedynkę, lecz ze znajomymi (maksymalnie w czworkę). Dodatkowo – w najnowszej aktualizacji dodana została nowa klasa postaci. Obok dostępnej już Czarodziejki, której największą mocą jest magia, pojawił się Najemnik, będący z koeli typowym wojownikiem. Dzięki trybowi kooperacji mogą oni połączyć siły i zmienić nieco formę zabawy.

Z okazji wprowadzonych zmian, studio Neocore Games opublikowały świeżutki zwiastun gry Deathtrap. Choć nie trwa nawet minuty, zachęcamy do jego obejrzenia:

Źródło: Neocore Games, Steam

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    toddlockwood
    0
    a myslałem że to kontunuacja Deathtrap dungeon zPSX!!!!