Głośniki

Cube: przenośny system grający Bluetooth od Definitive Technology

przeczytasz w 1 min.

Wedle producenta urządzenie wyznaczać może trendy w segmencie osobistego audio.

Definitive Technology Cube

Definitive Technology wprowadziło ostatnio do swojej oferty bardzo interesujące urządzenie, które wedle producenta wyznaczać może trendy w segmencie „osobistego audio”. Przyjrzyjmy się zatem bliżej gadżetowi o tajemniczej nazwie Cube.

Kostka lub, jak kto woli, sześcian to nic innego jak przenośny system grający Bluetooth. Producent zapewnia, iż położył tutaj mocny nacisk nie tylko na unikalne technologie odpowiedzialne za generowanie najwyższej jakości dźwięku, ale również na wykonanie urządzenia, dzięki czemu będzie mogło być ono ozdobą każdego pomieszczenia.

Cube charakteryzuje się tripolarną konfiguracją systemu. Zdecydowano się tutaj na rozmieszczenie aż pięciu przetworników na przeciwstawnych skrajach obudowy, podczas gdy subwoofer wylądował na jej szczycie. Dzięki temu, system Cube promieniuje dźwiękiem w trzy strony, co zapewniać ma doskonałą przestrzenność i separację nawet w dużych pomieszczeniach.

Urządzeni oferuje łączność Bluetooth apt-X, AAC i NFC. Może pochwalić się też kompaktowymi wymiary 19x19x19 cm oraz wagą niespełna 2 kg. Mimo tego pracować ma na jednym ładowaniu aż 10 godzin.

Definitive Technology Cube dostępny jest już w sprzedaży. Cena urządzenia wynosi 1695 złotych.

Źródło: Definitive Technology

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Kolejny syf, który jedynie gdzie się nada to do postawienia w kuchni! A cena to jakiś żart. To coś powinno kosztować maksymalnie 500 zł!
  • avatar
   Clover
   2
   Kto to kupuję? Te wszystkie odtwarzacze bluetooth są zwyczajnie słabe za tą cenę. Mój HTC One gra lepiej niż to :)
   • avatar
    Dragonik
    2
    marketing, marketing i jeszcze raz marketing
    • avatar
     cyberant
     1
     Jeśli dla Ciebie Twój HTC ONE gra tak samo jak stereofoniczne głośniki z membranami o średnicy 5-7cm to znaczy że jesteś półgłuchy i powinieneś zacząć się leczyć...

     A takie głośniczki przydadzą się pod namiot, na biwak, grilla na działeczce gdzie nie ma 220V...

     No może nie za tą cenę - 200-500zł max. :) Ale gdy się dźwięk porówna z brzęczeniem smartfona (z odległości 2-3 metrów na wolnym powietrzu) to wychodzi niebo a ziemia.. nawet porównując do przereklamowanego HTC ONE czy większych tabletów...
     • avatar
      Konto usunięte
      -8
      HDMX classic o niebo lepszy.
      • avatar
       hoodedman
       0
       Pamiętajcie że na nasz rynek nikt nie planuje sprzedaży czegoś takiego. Może i dystrybucja jakaś będzie, ale docelowe rynki to kraje rozwinięte gospodarczo.
       Podejrzewam że nawet tam cena będzie "zastanawiająca" ale to będzie jak dla nas ~500zł więc nie obawiał bym się o brak chętnych.