Gry

Demo Anthem - wszystkie niezbędne informacje

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Anthem będzie mógł sprawdzić każdy zainteresowany grą, demo zostanie udostępnione na wszystkich platformach docelowych.

Anthem to jedna z tych gier, na temat których powinno być na początku 2019 roku bardzo głośno. BioWare oraz EA pozwolą zapoznać się z rozgrywką przed premierą.

Już jakiś czas temu zapowiedziano wersję demo. Będzie ona dostępna od 25 do 27 stycznia, na wszystkich platformach docelowych. Aby z niej skorzystać trzeba jednak spełnić określone warunki - zamówić grę w przedsprzedaży lub posiadać abonament Origin Access bądź EA Access.

Na szczęście na tym nie koniec i demo Anthem zostanie udostępnione także graczom, którzy nie spełniają powyższych kryteriów. Wystarczy uzbroić się w odrobinę cierpliwości, ponieważ otwarte demo pojawi się kilka dni później - 1 lutego.

Zainteresowani będą przyglądać się rozgrywce z bohaterem na 10 poziomie doświadczenia. Można będzie rozwinąć go do maksymalnie 15 poziomu doświadczenia. Do sprawdzenia oddanych zostanie kilka misji, pojawi się też sposobność odwiedzenia Fort Tarsis - centralnej fortecy w świecie Anthem, którą jakiś czas temu przybliżano na materiale wideo. Osiągnięte postępy nie będą zachowywane. Sięgający po demo otrzymają specjalny przedmiot do wykorzystania w grze, ale producent nie precyzuje, o co tutaj chodzi.

Pozostaje jeszcze przypomnieć, że premiera finalnej wersji Anthem odbędzie się 22 lutego 2019 roku.

Źródło: ea, windowscentral

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  specialboy
  Oj będzie to gwóźdź do trumny dla Bioware, tak czuje :(
  3
 • avatar
  brigthmight
  Darmowe demo dostepne dla wszystkich od 1 lutego, 3 tygodnie przed premiera. W koncu nie mam sie do czego przyczepic. Pozostaje zaczekac i sprawdzic samemu przed zakupem jaka jest gra bez czekania na recenzje. Brawa dla Panow z BioWare za odwage i wiare we wlasny produkt.
  1
 • avatar
  Ghola
  Będę zagrywał w Metro Exodus, not interested, potem jeśli już to prędzej w Division 2, może pół roku po premierze Anthem się zainteresuję;)
  1
 • avatar
  Dooku
  Dobre posunięcie, na pewno wypróbuję. Tak jak Battlefront miał open betę za darmo przez kilka dni, pograłem i stwierdziłem że tego nie kupię :)
  1
 • avatar
  misiek192
  Wydmuszka, która okaże się średniakiem 6/10
 • avatar
  Dooku
  Dobre posunięcie, na pewno wypróbuję. Tak jak Battlefront miał open betę za darmo przez kilka dni, pograłem i stwierdziłem że tego nie kupię :)
 • avatar
  patol1984
  Fajnie, że dadzą demo przed premierą, jedyny tytuł na który czekam.