Audio

Denon DHT-S316 to smukły soundbar z bezprzewodowym subwooferem w zestawie

przeczytasz w 1 min.

Producent przekonuje, że złożony z soundbara i subwoofera zestaw Denon DHT-S316 „może dostarczyć ekscytujący dźwięk przestrzenny wysokiej jakości”.

Realistyczny dźwięk przestrzenny obiecuje firma Denon osobom, które zdecyduje się na zainstalowanie w swoich salonach zestawu DHT-S316. Składają się na niego smukły soundbar i bezprzewodowy subwoofer.

Niepozorny soundbar ma zaledwie 5 centymetrów wysokości, ale producent przekonuje, że oferowany przez niego efekt surround jest nienaganny. Realistyczny dźwięk 3D jest zapewniany przez dekodowanie Dolby Digital i DTS z przetwarzaniem Dolby Virtual Surround, a technologia Denon Dialogue Enhance odpowiada za odpowiednią klarowność wokali.

Denon DHT-S316 zestaw

We wnętrzu grajbelki znajdują się dwa 1-calowe przetworniki wysokotonowe i dwa głośniki średniotonowe o wymiarach 1,25 x 4,4 cala. Uzupełnieniem dla nich jest bezprzewodowy subwoofer wyposażony w 5,5-calowy przetwornik niskotonowy. Głęboki bas powinien więc być jak najbardziej możliwy do uzyskania.

„Soundbar o wysokości nieprzekraczającej 5 cm oraz dyskretny bezprzewodowy subwoofer sprawiają, że DHT-S316 może dostarczyć ekscytujący dźwięk przestrzenny wysokiej jakości, charakterystyczny dla marki Denon. […] Podwójne przetworniki wysokotonowe oraz średniotonowe zapewniają czysty, klarowny dźwięk, a subwoofer dostarcza głębię oraz siłę uderzenia basu z odtwarzanych treści” – zachwala producent.

Denon DHT-S316 zoom

Soundbar może być połączony z telewizorem za pomocą HDMI z ARC, ale jak na nowoczesny sprzęt przystało, funkcjonalność głośnika nie kończy się na współpracy z odbiornikiem TV. Na pokładzie znajduje się również moduł Bluetooth, który pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfona, tabletu czy laptopa. 

Denon DHT-S316 salon

Rynkowy debiut soundbara Denon DHT-S316 został zaplanowany na tegoroczny październik. Jego sugerowana cena detaliczna to 1295 złotych. Jeżeli zaś szukacie czegoś tańszego, to sprawdźcie polecane przez nas soundbary do około 1000 zł.

Źródło: Denon, Sound United, Horn Distribution

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  5
  Fizyki się nie da zakłamać... a nie czekaj marketing.
  • avatar
   tarzinio
   0
   Powinni pisać przy artykułach niektórych "Nie testowałem sprzętu, więc treści i bzdury które mogą się tam znaleźć, pochodzą ze strony producenta".