Gry

Oto jak prezentuje się Destiny 2 w pełnej krasie

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Podczas specjalnego wydarzenia ekipa Bungie pokazała Destiny 2 na pierwszym filmiku z rozgrywki, a także podzieliła się kilkoma informacjami.

Półtora miesiąca od „zwiastuna ogłaszającego” musieliśmy czekać na pierwszy zapis rozgrywki z Destiny 2. O tym, czy było warto, możecie przekonać się sami już teraz.

Film, który serwuje nam ekipa Bungie, trudno nazwać czystym zapisem rozgrywki. W rzeczywistości jest to mieszanina, w której łączą się króciutkie fragmenty wideo z perspektywy gracza, momenty rozgrywki uchwycone „wolną” kamerą oraz kinowe wprowadzenie do pierwszej misji w Destiny 2 zatytułowanej „Homecoming”. Spójrzcie:

W Destiny 2 jako wygnańcy wyruszymy w podróż po Układzie Słonecznym, by odkryć nowy arsenał broni i zdolności bojowych, koniecznych do pokonania Czerwonego Legionu dowodzonego przez Lorda Ghaula. Konkretnie przyjdzie nam zwiedzić cztery lokalizacje – są to: Ziemia, Tytan (księżyc Saturna), Io (księżyc Jowisza) oraz „dziwna i niestabilna planetoida” Nessus.

Przy okazji otrzymaliśmy jeszcze nowy zwiastun:

Premiera gry Destiny 2 na PlayStation 4Xbox One odbędzie się 8 września. Powstaje również wersja pecetowa, ale ta nie ma jeszcze daty. Wiemy za to, że nie będzie portem z konsoli, lecz samodzielnym projektem. Pracuje nad nim ekipa Vicarious Visions, a wydany zostanie on nie na Steamie, ale na Battle.net. Mówi się o rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.

Źródło: VG247, Bungie, IGN

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  3
  REDAKCJO!!!!

  Na PC wyjdzie również 08/09/17:
  https://twitter.com/geoffkeighley/status/865286890865385473
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Jeszcze żadnego INFO na temat tego że Destiny 2 będzie dostępne na PC wyłącznie na platformie Blizzarda która podjęła współpracę z Bungie oraz Activision odnośnie Destiny 2.
 • avatar
  BILInek
  1
  Wydana bedzie na battle.net to blizard sie pod tym podpisuje? pod CoD tez sie podpisze to juz bedzie kolejne EA i Ubi?

  co do samej gry to taka dzieciowa strzelanka, jakos ostatnio brakuje tytulow jak Escape from Tarkov :)
 • avatar
  Niepiskoj
  -2
  "Mówi się o rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę"

  a o 8K 120 klatkach się nie mówi? Co to w ogóle za dziwne stwierdzenie jest odnośnie PC? Bo na konsoli to rozumiem że jest to z góry narzucone ale w przypadku PC kogo obchodzi o jakiej rozdzielczości się mówi jak każdy będzie grał w takiej na jaką mu własny komputer pozwoli.
 • avatar
  Pankracy666
  0
  Warto zagrać, wersja DESTINY THE COLLECTION kosztuje 155 zł - w tym wszystkie DLC.

  Biorąc pod uwagę jak kupowałem jeden dodatek za ponad 100 zł a było ich kilka to są to śmieszne pieniądze...