Gry PlayStation 4

W Destiny na PS4 zagrasz w chwili premiery dzięki funkcji pre-loading

przeczytasz w 1 min.

„To pozwoli ci spać spokojnie, wiedząc, że tytuł będzie gotowy do gry w sekundzie jej premiery” - zapowiada Sony.

Destiny pojazd

Choć funkcja automatycznego pobierania plików instalacyjnych przed premierą w przypadku pre-orderów była jedną z nowości, która już dawno miała pojawić się na konsoli PlayStation 4, musiało minąć pół roku od jej debiutu zanim Sony wypuściło aktualizację (1.70) wprowadzającą to rozwiązanie. Wygląda na to, że na jej praktyczne wykorzystanie poczekamy kolejnych kilka miesięcy. Pierwszą grą, która pozwoli na tzw. pre-loading będzie bowiem datowana na wrzesień Destiny.

A teraz, dla odmiany, pozytywnie – firma Sony poinformowała, że gra Destiny będzie wspierała funkcję pre-loadingu. Oznacza to, że konsole PlayStation 4 graczy, którzy zdecydują się na przedpremierowy zakup nowego dzieła studia Bungie Software, automatycznie pobiorą pliki instalacyjne jeszcze przed rynkowym debiutem gry.  „To pozwoli ci spać spokojnie, wiedząc, że tytuł będzie gotowy do gry w sekundzie jej premiery” – zapowiada Sony.

Której wersji byście nie wybrali – fakt jest ten sam. Szkoda, że tak późno, ale miło, że w ogóle funkcja ta wchodzi wreszcie w życie. Mamy też nadzieję, że lista obsługujących pre-loading tytułów będzie się dynamicznie zwiększać. 

Kończąc, przypomnijmy, że premiera gry Destiny planowana jest na 9 września bieżącego roku. Poza konsolą PlayStation 4, tytuł ten ukaże się też w wersjach przeznaczonych na PS3, Xbox One i Xbox 360.

Źródlo: CVG

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Czyli jak ludzie którzy kupili cyfrową wersje no powiedzmy watch dogs ''rzucą'' się do pobierania 27 maja ...serwery eksploduja ?
  • avatar
   Balrogos
   -2
   No tak konsole :) zawsze w tyle.