Gry

Devil May Cry 5 otrzyma (jeszcze jedno) demo

przeczytasz w 1 min.

Drugie demo Devil May Cry 5 będzie dostępne nie tylko na Xbox One, ale również na PlayStation 4. Zainteresowani muszą poczekać do 7 lutego.

Często narzeka się na fakt, iż większość producentów i wydawców gier zrezygnowało z wydawania wersji demo nadchodzących gier. W przypadku studia Capcom możemy mówić o wyjątku od tej reguły. Można już sprawdzać Resident Evil 2 Remake, a wkrótce także Devil May Cry 5.

Wkrótce? Tak, chociaż niektórzy mogą być takim stwierdzeniem zaskoczeni. Pierwsze demo Devil May Cry 5 było bowiem dostępne w styczniu. Problem w tym, że jedynie na Xbox One. Teraz Capcom pozwoli przetestować rozgrywkę większej grupie graczy.

Drugie demo Devil May Cry 5 trafi nie tylko na Xbox One, ale również na PlayStation 4. Zainteresowani muszą poczekać do 7 lutego. Zawartość nowej wersji demo pozostaje zagadką.

Warto też nadmienić o informacjach, jakimi podzielił się Hideaki Itsuno, główny reżyser gry. Wedle jego słów, ukończenie kampanii Devil May Cry 5 zajmie około 15 godzin. Hideaki Itsuno zasugerował też, że wprawdzie początkowo będziemy mieli do czynienia z trójką grywalnych bohaterów, ale z czasem może się to zmienić.

Premiera Devil May Cry 5 planowana jest na 8 marca. Gra trafi nie tylko na konsole Xbox One i PlayStation 4, ale również na PC.

Źródło: Capcom

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!