Gry komputerowe

Gratka dla szalonego mechanika - gra Discovery: Diesel Brothers debiutuje na rynku

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Discovery: Diesel Brothers to gra, w której tuningujemy samochody, testujemy je na torze i ulepszamy do tego momentu, aż da się je sprzedać z dużym zyskiem.

Jeśli chodzi o premiery maja, to ...ta gra bez wątpienia nie jest najgorętszą z nich. Czy może jednak dawać dużo dobrej zabawy? Materiały, jakie widzieliśmy przed jej oficjalnym debiutem pozwalają w to wierzyć. Czas przekonać się o tym, jak jest naprawdę – Discovery: Diesel Brothers jest już dostępne do kupienia.

W (opartej na popularnej serii telewizyjnej) grze Discovery: Diesel Brothers możemy przerabiać olbrzymie maszyny w monstra napędzane dieslem – poważnie je tuningować, malować czy oklejać – by następnie przetestować je na torze, a w końcu: sprzedać z niemałym zyskiem. 

Discovery: Diesel Brothers screen

Części znajdziemy w sklepach lub na złomowisku, a każda z nich będzie miała realny wpływ na to, jak zachowuje się pojazd. Dodajmy, że bawić można się nie tylko w pojedynkę, ale też z maksymalnie trójką znajomych.

Gra Discovery: Diesel Brothers powstała z myślą o graczach komputerowych. Dostępna jest w spolszczonej wersji (z napisami) bezpośrednio na Steamie oraz na półkach sklepowych w wydaniu pudełkowym. Nakład przygotowany na premierę poza płytą z grą zawiera kolekcjonerskie pudełko, bandanę oraz pakiet bonusów cyfrowych.

Discovery: Diesel Brothers pudełko

A to już…

Discovery: Diesel Brothers – trailer gry:

Źródło: Cenega

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Czyli taki street rod z lepszą grafiką?
  • avatar
    Poproszę o coś w stylu NFS Underground w takim wykonaniu :D
  • avatar
    67 zł na steamie za gre w której spolszczenie woła o pomste do nieba np unmount drzwi lub open lub close drzwi polskie napisy pełną gębą