• benchmark.pl
 • Gry
 • Dishonored 2 promowane na Gamescom 2016 krwistym materiałem wideo
Gry

Dishonored 2 promowane na Gamescom 2016 krwistym materiałem wideo

przeczytasz w 1 min.

Zaprezentowany gameplay z Dishonored 2 skupia się na nowej grywalnej bohaterce - Emily.

Bethesda przywiozła na Gamescom 2016 nie tylko pierwsze konkretniejsze fragmenty rozgrywki z Prey, ale także nowy materiał promujący Dishonored 2. Sympatyzującym z brutalnym eliminowaniem wrogów powinien się on spodobać.

Od samego początku mówi się, iż w Dishonored 2 wcielmy się nie tylko w Corvo (głównego bohatera Dishonored), ale również Emily. Nową grywalną postać podziwialiśmy jednak tylko na zwiastunach. Teraz się to zmienia, ponieważ na Gamescom 2016 przygotowany został materiał prezentujący rozgrywkę Emily właśnie.

Przyjrzeć możemy się tutaj kilku lokacjom, które dobitnie pokazują jednak, że nowe miejsce akcji - Karnaka znacznie różnić będzie się od Dunwall. Co jednak najważniejsze zobaczyć możemy jak Emily radzi sobie w walce. Okazuje się, że naprawdę dobrze i z posiadanej borni oraz mocy robi spory użytek.

„Po ukazaniu na QuakeConie 2016 krwawej i bezpardonowej demonstracji rozgrywki z udziałem skrytobójczego bohatera pierwszej części gry, Corvo Attano, Arkane Studios przekierowało jupitery na cesarzową Emily Kaldwin, nową, zabójczą protagonistkę gry. Zobacz nowe urywki akcji w wykonaniu zarówno Corvo, jak i Emily, w świeżym wideo z rozgrywki.”


Premiera Dishonored 2 planowana jest na 11 listopada. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Paacz
  7
  Jedynka była rewelacyjna ale to coś przesycone ulepszaczami mi nie podchodzi
  • avatar
   BILI82
   3
   Jedynka to gra epicka. Tutaj juz czuje te padajace komputery... kazdy trailer i gra poprstu zacinaaaaaaaaaaaaaaa ble....
   • avatar
    kosq83
    1
    A ja kupiłem i przeszedłem całą jedynkę i jakoś mam mieszane uczucie co do kupna dwójki.

    Postać po połowie gry była zbyt wypasiona, blink kilka razy i można było robić co się chciało. Zbyt proste to się zrobiło.
    • avatar
     Konto usunięte
     -12
     Szału nie ma.
     • avatar
      kosq83
      0
      .