Obrazki z polskiej wersji językowej gry Dishonored

przeczytasz w 1 min.

Dishonored po Polsku

Dishonored gra polska wersja obrazki

Dla graczy skończył się już czas największej nudy i zgodnie z tradycją w ostatnich miesiącach roku otrzymają oni wiele ciekawych produkcji. Jedną z najbardziej interesujących premier października będzie bez wątpienia debiut Dishonored.

Gra od samego początkowo zdawała się być produkcją dość oryginalną. Z każdymi nowymi materiałami jej atrakcyjność tylko wzrastała i doszło do tego, że obecnie w ciemno typowana jest do tytułu gry roku 2012. Nie powinno to jednak dziwić, bo fragmenty rozgrywki, screeny z stempunkowego świata i zapowiedzi wielu ciekawych elementów podobają się niemal każdemu.

Dishonored przygotowane zostało przez Arkane Studios, a jej polskim wydawcą będzie Cenega. Firma zdecydowała się na wydanie polskiej wersji językowej, która objawi się napisami w naszym ukochanym języku. Efekty prac zobaczyć możemy na ukazanych obrazkach.

"Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze screeny z polskiej wersji Dishonored. Już od 12 października gracze będą mogli przemierzać ulice Dunwall jako Corvo, zabójca o nadnaturalnych zdolnościach i cieszyć się polską wersją językową zarówno na komputerach osobistych, jak i na konsolach."

O tym, czy Dishonored rzeczywiście ma szansę na walkę o tytuł gry roku, przekonamy się ostatecznie już wkrótce. A walczyć będzie mogła o niego na wszystkich wiodących platformach - PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Miejmy nadzieję, że Cenega ustrzeże się błędów w tłumaczeniu i tym samym nie popsuje prawdopodobnie doskonałej zabawy.

Źródło: inf. prasowa,chud.com

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Czekam, czekam, to może być niezła gra. Klimat kojarzy mi się z Thiefem i może trochę z Bioshock. Natomiast chciałbym zaapelować do wszystkich...nie kupujcie preorderów, to psucie producentów. Oni się przerzucają bardziej na strategię wywoływania mega apetytu marketingiem, a danie później wychodzi mierne. Zagraj, sprawdź, jak dobre to dopiero kup. Niech wrócą dema jako standard.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Niestety, Cenega jak zwykle zwaliła sprawę i polska wersja będzie inną od zachodniej. Oczekuję problemów z DLC i patchami.
   • avatar
    kosq83
    0
    Z jakimi innymi grami kojarzy się Wam Dishonored?