Aplikacje mobilne

Dokumenty Google - aplikacja, którą warto mieć w swoim smartfonie

przeczytasz w 1 min.

Praca na smartfonie nie należy do największych przyjemności. Dokumenty Google mogą ją jednak uprzyjemnić.

Dokumenty Google

Praca na smartfonie nie należy może do największych przyjemności, ale zdarzają się sytuacje, w których nie mamy innego wyjścia. Wtedy z pomocą przyjść mogą różnego rodzaju aplikacje, wśród których bez wątpienia wymienić należy Dokumenty Google (Google Doc).

Office za darmo to hasło, które dla wielu przez bardzo długi czas brzmiało niedorzecznie, ale obecnie jest ono jak najbardziej na miejscu, czego dowodem chociażby Dokumenty Google w wersji na system Google Android.

Aplikacja określana jako pakiet biurowy Google z pewnością należy do bardzo przydatnych, tym bardziej, że producent stara się o regularne aktualizacje. Umożliwia ona tworzenie i edytowanie dokumentów oraz pracę nad nimi razem z innymi osobami.

Pliki zapisywane są automatycznie podczas pracy i przechowywane w chmurze. Dodatkowo postarano się też o możliwość dodawania komentarzy i odpowiadanie na nie.

Jednocześnie warto przypomnieć o aplikacji Dysk Google, dzięki której możemy przechowywać w chmurze wszystko co mamy na smartfonie, a więc nie tylko pliki z edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego, ale także prezentacje, zdjęcia czy filmy.

Obydwie aplikacje pobierać można bezpłatnie ze sklepu Google Play.


Pobierz: 

Dokumenty Google na Androida

Pobierz: 

Dysk Google na Androida


Czy mobilny Office w chmurze zawitał już na Wasze urządzenia?

Źródło: play.google

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Franz
  4
  Warto mieć tę aplikację, szczególnie jak lubimy dzielić się efektem naszej pracy ze wszystkimi - konkurencja naszej firmy to doceni, a chmura jak zawsze zapewni nam wygodę i ułatwi masowe rozpowszechnienie naszych plików - to naprawdę, pod tym względem, niezawode narzędzie.
  • avatar
   Konto usunięte
   -15
   Hm... A na iphona jest? Bo jak na razie scenariusze filmowe pisze w celtixie
   • avatar
    Jozio
    0
    Super sprawa, polecam każdemu,

    Ogółem cały ten pakiet google jest super przemyślany, lecisz na smartfonie i automatycznie aktualizujesz to co na kompie. Na kompie piszesz przypomnienia które informują cię w smartfonie i aktualizują się tu i tu automatycznie. Dodajesz newsy np rozliczenia to arkuszy i aktualizacja sumy od razu. Noo i jedno z ważniejszych pojemny google dysk wieloplatformowy, wysyłasz na kompie np 2 gb danych musisz wyjść np do sklepu ale w tym czasie musisz wysłać do klienta wszystko robisz smartfonem. Polecam każdemu gorąco :)