• benchmark.pl
 • Gry
 • Dragon Age: Inkwizycja doczeka się następcy, ale nie w tym roku
Gry

Dragon Age: Inkwizycja doczeka się następcy, ale nie w tym roku

przeczytasz w 1 min.

Nikt nie ukrywa zadowolenia z tego co przygotowało BioWare i już snute są plany co do tego, jaka przyszłość czekać będzie serię Dragon Age.

Dragon Age gra

Dragon Age: Inkwizycja to tytuł, który otrzymał już kilka branżowych nagród, a także mnóstwo pozytywnych komentarzy od samych graczy. Bezsprzecznie jest to jedna z najlepszych produkcji zeszłego roku i być może właśnie dlatego producent oraz wydawca bardzo chętnie wypowiadają się na jej temat.

Blake Jorgensen, CFO studia EA, w ostatnim wywiadzie dał wyraźnie do zrozumienia, iż gracze spodziewać mogą się kontynuacji Dragon Age: Inkwizycja. Jednocześnie podkreślił, iż nie pojawi się ona w tym roku i na oficjalne zapowiedzi trzeba będzie poczekać.

Nikt nie ukrywa zadowolenia z tego co przygotowało BioWare i już snute są plany co do tego, jaka przyszłość czekać będzie serię Dragon Age. Obecnie wszystko wskazuje na to, że widoki są naprawdę dobre.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani patrząc na długoterminowe perspektywy. Dzieło BioWare wybrane zostało właśnie grą roku w konkursie DICE. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego sukcesu i już myślimy co możemy zrobić z tym zespołem w przyszłości. Myślę, że Dragon Age ma przed sobą wielkie perspektywy."

Warto przypomnieć, iż się Dragon Age: Inkwizycja rzeczywiście okazało się ogromnym sukcesem BioWare i największą premierą w jego historii. W takiej sytuacji rzeczywiście dziwne byłoby, gdyby gra nie doczekała się następcy.

Źródło: gamespot

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  15
  W tytule jest błąd "Dragon Age: Inkwizycja doczeka się następcy, ale nie w tym roku" a powinno być "Dragon Age: Inkwizycja doczeka się następcy, ale na szczęście nie w tym roku" nie chcemy kolejnego AC.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   to było oczywiste że dragon age następny jest w produkcji tak samo jest z bf i nfs
   • avatar
    ALEKS_D_RAVEN
    2
    Bardziej liczyłem na jakiś duży dodatek
    • avatar
     kitamo
     0
     Niech zrobia dodatek ktory w koncu zrobi cos sensownego z trybem multuplayer bo jest on tak załosny, ze lepiej by gra wyszla w ogole z samym singlem.