• benchmark.pl
 • Gry
 • BioWare naprawdę pewne swego - kolejne obszerne wideo z Dragon Age: Inkwizycja
Gry

BioWare naprawdę pewne swego - kolejne obszerne wideo z Dragon Age: Inkwizycja

przeczytasz w 1 min.

O komentarz pokusił się Mike Laidlaw, dyrektor kreatywny gry, który przybliża nam sposób prowadzenia walki taktycznej i walki w czasie rzeczywistym.

Dragon Age: Inkwizycja gra

Chyba dobrze się stało, że premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon przełożona została na początek przyszłego roku. Jesienią dostaniemy bowiem Dragon Age: Inkwizycja i coraz trudniej oprzeć się wrażeniu, że rezygnacja z któregoś z tych tytułów byłaby dużą stratą.

Polacy zdecydowanie chętniej wybraliby zapewne rodzimą produkcję, ale na zachodzie większą popularnością cieszyłby się raczej produkt studia BioWare. Nowe przygody Geralta już od momentu ujawnienia pierwszych materiałów zapowiadały się świetnie, ale ostatnio ofensywę przypuścili Kanadyjczycy i trzeba oddać im, że Dragon Age: Inkwizycja również wygląda bardzo zachęcająco.

Dopiero co do sieci trafił bardzo obszerny materiał będący rozwinięciem prezentacji z targów E3, a producent udostępnił już jego drugą część. Również tym razem mamy okazję zobaczyć kilkanaście minut z rozgrywki.

O komentarz ponownie pokusił się Mike Laidlaw, dyrektor kreatywny gry, który przybliża nam sposób prowadzenia walki taktycznej oraz walki w czasie rzeczywistym. Dowiadujemy się też nieco na temat sposobu opowiadania fabuły, a także poznajemy postać Doriana, która odegra w całej historii dość znaczącą rolę.


Premiera Dragon Age: Inkwizycja odbędzie się w październiku. Gra pojawi się w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: youtube, lightninggamingnews

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  12
  Lipa, zagrywki fabularne na poziomie amerykańskich filmów 3 kategorii. Czyli "uśmiercimy postać, chociaż przez pół gry zabijała dziesiątki wrogów więcej w jednej walce, a ty nie masz na to wpływu". Takie "uszczęśliwianie fabuły" na siłę mnie nie bawi, bo jest wyrazem niemocy twórczej scenarzystów.
  Kolejny kamyczek do ogródka Bioware, które już dawno straciło swój potencjał.
  • avatar
   Konto usunięte
   7
   Hahahaha Wiedźmin zmiecie to coś z powierzchni ziemi po swojej premierze, a do tego czasu może i będzie dobre, do czasu.
   • avatar
    Dooku
    4
    Czy mi się wydaje czy ostatnio ceny gier poszły w górę, sprzedający wychodzą chyba z założenia że kto ma kupić to kupi i 30-40 zł nie robi różnicy. Jakoś mało krasnoludów w tym DA widzę, szkoda trochę...
    • avatar
     Konto usunięte
     4
     Zagra się i w to i w wiedźmina proste.
     • avatar
      Bostonawy
      3
      Nawet jakiegoś specjalnego skilla nie trzeba mieć żeby w to grać, potwory stoją i się patrzą.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       EA TO ZŁODZIEJE. Po raz drugi usunęli z mojej biblioteczki kilkanaście gier, na które (TYM RAZEM) mam dowody zakupu. Idę z tym do prawnika, bo mnie po prostu wku***li.
       • avatar
        Mulciber
        -1
        Bałem się że zrobią z tego konsolową siekankę a wygląda naprawdę przyzwoicie. Mam tylko nadzieję że poziom trudności będzie zmuszał do zabawy w taktykę.
        • avatar
         severian
         0
         Już nie mogę się doczekać by zagrać kolesiem z drugiej strony tęczy :]
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Odniosłem wrażenie, po tym co zobaczyłem, że oprócz fabuły całkiem możliwe, że niczego w tej produkcji nie znajdę dla siebie, oby to dotyczyło tylko wersji na konsole a nie PC, bo jak na razie walka jest mało interesująca ot zwykłe rębajło bez składu i ładu, interfejs tez wydaje się mocno okrojony bądź nawet uproszczony do minimum. Coś czuje, że będzie to wielkie rozczarowanie.