Gry

Dragon Age - problemy edycji PS3

przeczytasz w 1 min.

Ledwie najnowsza produkcja studia BioWare doczekała się wersji przeznaczonej dla konsoli Playstation 3, a już okazało się, że jedna z jej edycji dotknięta jest sporą wadą.

Parę dni temu zagraniczne serwisy branżowe poinformowały, że użytkownicy konsoli Playstation 3, którzy zdecydowali się na zakup kolekcjonerskiej edycji Dragon Age napotkali nieprzewidziane problemy ze strony specjalnej zawartości tej wersji gry. Okazało się bowiem, że posiadacze maszynki Sony nie mają dostępu do umieszczonej na płycie BD bonusowej ścieżki dźwiękowej zapisanej w formacie mp3. Błąd nie tkwi jednak w samej płycie, lecz konstrukcji systemu konsoli PS3, która nie  potrafi przeczytać tak nagranej płyty. Inne napędy BD nie mają żadnych problemów z odtworzeniem tych właśnie plików.

Co istotne jednak sprawa stała się na tyle głośna, że BioWare postanowił oficjalnie przyznać się do błędu i zaoferował wszystkim posiadaczom tej wersji gry pewne rozwiązanie. Każdy kto zgłosi się do BioWare (za pośrednictwem oficjalnej strony pomocy) z opisywanym wyżej problemem otrzyma możliwość ściągnięcia całej bonusowej zawartości gry Dragon Age (w tym ścieżki dźwiękowej) za pośrednictwem EA Downloadera.


Źródło: VG247.com, Kotaku.com

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  icogfx
  0
  no to pracownicy firmy BioWare dostaną po dupie :D
  • avatar
   XaRaDaS
   0
   A to dotyczy obu wersji konsoli czy tylko np. slima ?? Nie wiem czy to wina BW, bo mogli testować na starej i tam mogło działać :D
   • avatar
    Huntcold99
    0
    Za duża sprawa to nie jest więc pewnie afery nie będzie ale muszą pomyśleć zanim coś zrobią