Karty graficzne

Dragon's Dogma na zintegrowanej grafice Intel Skylake

z dnia
Marcin Jaskólski | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Hit z konsol poprzedniej generacji nie ma dużych wymaganiach sprzętowych - sprawdzamy jak zadziała na zintegrowanej grafice Intel HD 530

Konwersje gier z konsol poprzedniej generacji budzą mieszane uczucia - od zgrozy na widok oprawy graficznej, po entuzjazm, że w końcu można zagrać na piecu w produkcje które do tej pory była dostępne jedynie dla konsolowej braci. Delikatnie mówiąc, takie konwersje nie imponują wizualnie, ale za to mają niewielkie wymagania sprzętowe.

Mieliśmy już okazję sprawdzić, jak Dragon's Dogma: Dark Arisen działa na APU AMD, oraz czy karta graficzna klasy Radeon R9 390X pozwoli na komfortową rozgrywkę w rozdzielczości Ultra HD / 4K. Dziś pora na zintegrowany układ graficzny Intel HD 530, instalowany w procesorach Intel Skylake.

W testach wykorzystaliśmy model Intel Core i7 6700K z pamięcią RAM 2 x 4 GB 2666 MHz.

Jak widać na powyższym wideo, ustawienia minimalne pozwalają uzyskać 40-60 klatek na sekundę w niskiej rozdzielczości 1366 x 768 i około 30 w rozdzielczości Full HD. Całkiem przyzwoicie.

Źródło: informacja własna

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Spodziewałem się lepszego wyniku
  • avatar
    Może to wszystkich nie kłuje w oczy, ale sformułowanie "można zagrać na piecu " jest OK na przerwie w szkole, a nie w branżowym portalu.
  • avatar
    No fajnie ale może pokazać jakąś otwartą przestrzeń lub walkę z bosem.Bo na takiej ciasnej ścieżce to raczej kpina jest a nie test.