Gry PlayStation 4

Premiera gry DriveClub w lutym 2014?

przeczytasz w 1 min.

DriveClub miał być, ale ostatecznie nie był tytułem startowym PlayStation 4. Mamy nowe informacje na temat premiery tej gry.

DriveClub gra auto

DriveClub to jedna z lepiej zapowiadających się gier najbliższych miesięcy, jak i jedna z najciekawszych ścigałek ostatnimi czasy. Początkowo miał to być tytuł startowy na konsolę PlayStation 4, tak się jednak nie stało. Mamy nowe informacje na temat daty premiery DriveClub – prawdopodobnie gra ukaże się na początku przyszłego roku – w drugiej połowie lutego.

Źródłem informacji jest japońska strona PlayStation 4, na której opublikowana została lista tytułów startowych na najnowszą konsolę Sony, która w Kraju Kwitnącej Wiśni debiutuje 22 lutego przyszłego roku. Wśród tych gier znalazł się właśnie DriveClub, co oznaczałoby, że produkcja pojawi się na rynku dokładnie tego samego dnia. Japońska premiera gry przeważnie też odbywa się mniej więcej w tym samym czasie, co europejska i amerykańska – wnioski nasuwają się więc same.

Przypomnijmy, że DriveClub to gra wyścigowa nastawiona przede wszystkim na funkcje społecznościowe i rozgrywkę sieciową. Dużą wagę przywiązano także do oprawy audiowizualnej, mającej udowodnić drzemiący w konsoli Sony nowej generacji potencjał. Wszystko jednak oczywiście w granicach rozsądku, by nie odebrać przyjemności z zabawy online.

Źródło: PSX Extreme

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  "Dużą wagę przywiązano także do oprawy audiowizualnej, mającej udowodnić drzemiący w konsoli Sony nowej generacji potencjał. Wszystko jednak oczywiście w granicach rozsądku, by nie odebrać przyjemności z zabawy online." Ke?
  • avatar
   raffal81
   2
   Milo, czekam z niecierpliwością, może być Ciekawie ;]