Internet

Dziś Dzień Darmowej Dostawy - to dobry moment na zakupy

przeczytasz w 1 min.

Oznacza to, że w ponad 2600 sklepach internetowych nie zapłacimy ani grosza za dostawę. Żal by było nie skorzystać.

Dzień Darmowej Dostawy

Dziś 1 grudnia. Zgodnie z obowiązującą już od kilku lat tradycją jest to ogólnopolski Dzień Darmowej Dostawy. Dlatego też jeśli planujecie na najbliższy czas jakieś zakupy w Internecie (a biorąc pod uwagę fakt, że święta tuż, tuż – jest to bardzo możliwe), być może dzisiaj jest najlepszy ku temu dzień. 

Ponad 2600 sklepów internetowych postanowiło przyłączyć się do tegorocznej edycji akcji. Wśród nich znajdują się dystrybutorzy elektroniki, ale też sklepy odzieżowe i sportowe, księgarnie, sklepy z zabawkami i wiele innych. Pełną ich listę znajdziecie na stronie Dnia Darmowej Dostawy. Co to oznacza? Ni mniej, ni więcej, jak że za wysyłkę kupionych w nich produktów nie zapłacimy ani grosza. 

Na wcześniejsze zakupy warto zdecydować się też z innego powodu. Otóż okres świąteczny to zawsze czas, w którym liczba przesyłek drastycznie wzrasta. W efekcie kurierzy nie nadążają, a my tracimy nerwy. Może warto sobie tego oszczędzić?

Według szacunków Dzień Darmowej Dostawy 2015 może zaowocować obrotami rzędu 33 miliardów złotych. Sami właściciele sklepów przyznają, że każdego roku w tym dniu notują znacznie większą liczbę odwiedzin. Wygląda na to, że obie strony zyskują. Wyniki poznamy prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu. Tymczasem nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wam udanych zakupów! ;-)

Źródło: Dzień Darmowej Dostawy, Antyweb

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tymczas_dla_TSa
  6
  "Dziś Dzień Darmowej Dostawy"

  No to dostarczcie coś.
  • avatar
   topiq
   4
   Spoko zrobią darmową dostawę i +10% na cenie sprzętu, dostawa się zwróci z nawiązką a "Kowalski" to kupi ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    powiedzmy tak,w polsce darmowa dostawa to kpina,tak samo jak zdrowy handel,poczynając od zakupów w sieci,a już w "butikach" skończywszy,jak handlarzyna nie ma na towarze 30% zysku to nie jest interes i najlepiej go zamknąć....
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     żal nic nie kupić zwłaszcza, żę święta tuż tuż .... do mnie już jadą słuchaweczki Beats by Dr Dre Solo :)