Gry

Dziś europejska premiera GTA 4!

przeczytasz w 1 min.

Od dziś możemy osobiście przyjrzeć się najnowszej części GTA IV. Niewiedzącym lub tym, którzy już zapomnieli, przypominamy: GTA IV posiada całkiem nowy silnik, ma wiele nowych opcji, jak np. rozmowa przez komórkę, surfowanie po sieci, korzystanie z bankomatu i wiele innych. Imponująca jest także mapa gry, która jest większa od całego stanu San Andreas.

Dodamy jeszcze, że kupując wersję wydaną przez Cenegę, wejdziemy w posiadanie przewodnika po mieście Liberty City, planu ów miasta i poradnika wydanego przez Cenega Poland, który informuje o wielu ważnych cechach gry. Zatem miłego grania!

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  0
  I tu w opisie komunikatora gg przeczytałem w nocy: "zasysam GTA IV na PC" Wyszła dzisiaj i z tego co widzę jest już pobierana... eh
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie ma to jak świadomie podcinać gałąź na , której się siedzi! Tragedia i całkowita bezmyślność!
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    A ja jestem za sciąganiem kopii z internetu - ponieważ kurtkę w sklepie da sie przymierzyć, auto w komisie/salonie da sie wyprobować poprzez jazdę próbną - uważam że sciąganie gry w celu sprawdzenia jej przed zakupem jest jak najbardziej uczciwe. Przeważnie sprawdzenie takiej gry - pozytywnie zakonczone - kończy się u mnie zakupem oryginału. Czasem takie kicze wychodzą, a dema wcale nie sa najlepszym sposobem sprawdzenia takiej gry - przewaznie najlepszy wycinek jest udostępniony w nich. Natomiast jesli chodzi o tą gre, to naprawde warto wydać kase! Mam nadzieje ze tą wypowiedzią skusze niektóre osoby do kupowania gier które sa tego warte, aby powstawały nowe, lepsze tytuły. Jeśli nie, to mam nadzieje ze odwiedzi was policja ;] bo 129zł to nie jest dużo za tyle zabawy.