Gry

Dziś premiera Battlefield 5

przeczytasz w 1 min.

Battlefield 5 dostępny jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. EA postarało się o pełną polską wersję językową.

Być może nie wszystkim takie stwierdzenie się spodoba, ale Battlefield V to jedna z najgoręcej wyczekiwanych gier tego roku. Właśnie dziś wylądowała na sklepowych półkach.

Battlefield V premiera

Początkowo debiut planowany był na 19 października, ale swojego czasu twórcy zdecydowali się na niewielkie opóźnienie. Dlatego premiera ma miejsce dopiero dziś, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. EA postarało się o pełną polską wersję językową, o pracach nad nią pisaliśmy zresztą jakiś czas temu.

„Battlefield V to II wojna światowa, jakiej jeszcze w grach nie doświadczyliście. Mieszanka nowych i klasycznych trybów wieloosobowych zapewni pełnię wrażeń 64 graczom, walczącym na mapach przedstawiających nieznane do tej pory miejsca. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa dzięki zmodernizowanej mechanice poruszania się i korzystania z broni, personalizuj swoich żołnierzy i sprzęt na ekranie kompanii. Jednoosobowy tryb opowieści wojennych prezentuje wszystkie fronty wojny z perspektywy osób zaangażowanych w konflikt. Tryb Teatrów Wojny pozwoli graczom na kontynuowanie przygody jeszcze długo po premierze.”


Średnia ocen w prasie branżowej wynosi około 75% - 80% (w zależności od platformy). Pierwsze opinie graczy nie są jednak tak pozytywne. Jeden z poważniejszych zarzutów dotyczy tego, iż gra wydaje się niekompletna. Sporo treści przyniosą aktualizacje, na starcie zabrakło chociażby trybu battle royale, który początkowo zapowiadany był jako jedna z największych nowości w serii.

Battlefield 5 ray-tracing

Właściciele PC mogą przed ewentualnym zakupem sprawdzić wymagania sprzętowe gry. Warto też rzucić okiem na nasz materiał skupiający się na ray-tracingu. Tak, Battlefield V to pierwsza gra ze wsparciem ray-tracingu w czasie rzeczywistym.

Źródło: Battlefield

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xxx.514
  2
  " ... gra wydaje się nie kompletna." No halo?! Mówi wam coś skrót >EA
  • avatar
   Michał 06
   0
   "Wszystkie fronty wojny" zobaczymy, policzymy :)