Gry

E3 2016: Vampyr postraszył pierwszym zwiastunem

przeczytasz w 1 min.

Vampyr to RPG akcji, które charakteryzować ma się bardzo rozbudowaną fabułą. Wygląda na to, że nie zabraknie też krwistych starć.

Na targach E3 promują swoje produkcje nie tylko najwięksi branżowi wyjadacze. W gronie nieco mniejszych, ale mających już ciekawy dorobek ekip prezentujących nowości znalazło się Dontnod.

Twórcy Life is Strange poświęcają się obecnie grze Vampyr. Powiedzieli o niej do tej pory dość sporo i w Los Angeles w zasadzie jedynie o dotychczasowych informacjach przypomnieli. Akcja osadzona została w Londynie, w czasach panowania wirusa hiszpańskiej grypy, tuż po I wojnie światowej. Wcielimy się w wojskowego lekarza, który po ugryzieniu przez wampira nie będzie mógł poświecić się w całości leczeniu chorych, ale jednocześnie zadbać o zaspokojenie własnych, krwistych pragnień.

Fabuła ma być zresztą jednym z największych atutów tego tytułu. Mowa tu o RPG akcji, nie powinno zatem zabraknąć szerokich możliwości związanych z rozwojem postaci i ekwipunku, a także walki. Na E3 przygotowany został pierwszy zwiastun i zdaje się on potwierdzać, że Vampyr będzie produkcją mroczną i dość brutalną.


Źródło: DONTNOD

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Marucins
    0
    Nie liczyłem kompletnie na taką rozgrywkę. Sądziłem że będzie mu bliżej do Vampire The Masquerade: Bloodlines/Redemption a nie do Blood Rayne.