Gry

Lipiec miesiącem dużych zapowiedzi EA

przeczytasz w 1 min.

Electronic Arts ma poważne plany na lipiec. Mówi się, że w przyszłym miesiącu pokaże nie jedną, a trzy nowe gry. Jakie?

EA w lipcu pokaże 3 duże gry

Wakacje często są sezonem ogórkowym. Electronic Arts może jednak szykować na ten okres kilka dużych zapowiedzi. Przeważnie dobrze poinformowany Tom Henderson uważa, że wydawca pochwali się w lipcu co najmniej trzema nowymi odsłonami swoich znanych i lubianych serii. 

Według Tomba Hendersona w lipcu zobaczymy pierwsze zapowiedzi nowej (i zarazem ostatniej odsłony) serii FIFA, zupełnie nowej części wyścigów spod znaku Need for Speed, a także długo już wyczekiwanej gry Skate 4. 

FIFA 23, nowy Need for Speed i Skate na nową generację

FIFA 23, nowy Need for Speed i Skate 4 będą najpewniej zapowiadane osobno. Firma Electronic Arts nie zamierza bowiem organizować w tym roku swojego wydarzenia z cyklu EA Play Live, które tradycyjnie było okazją właśnie do pochwalenia się swoimi nowościami. 

A co mają przynieść te nowe gry. Na dobrą sprawę jest to jedna wielka niewiadoma. Wiemy, że FIFA 23 będzie ostatnią wyprodukowaną przez EA, a w kolejnych latach firma rozwinie własną serię piłkarską. Nowy NFS z kolei – co ciekawe – ma mieć w sobie elementy stylistyczne zaczerpnięte z anime. Wreszcie – Skate 4 ma być grą dla fanów deski, dostosowaną do możliwości nowej generacji. 

Źródło: Tom Henderson, informacja własna

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Trim23
  1
  Wiemy, że FIFA 23 będzie ostatnią wyprodukowaną przez EA, a w kolejnych latach firma rozwinie własną serię piłkarską. - nie rozumiem tego zdania. FIFA nie jest ich autorską grą? Dlaczego mieliby ją porzucić skoro zarabiają na niej potężne pieniądze? Co więcej, jeśli nie jest ich i ją porzucą, to przecież właściciel opchnie ją komuś innemu i ludzie to kupią, bo fifa to znana marka.
  • avatar
   deseczka
   0
   No były by jaja jak by Microsoft lub Sony wykupiło od FIFA prawa do marki, EA pluł by sobie w brodę długie lata.
   Na pewno były rozkminy gdzieś na wyższych szczeblach "jak wykupimy prawa do marki i jeszcze najlepiej studio które robiło jedną z części, robimy exclusiva i rynek konsol jest nasz" :-P