• benchmark.pl
 • Gry
 • EA prezentuje zwiastun Star Wars: Battlefront: Bitwa o Jakku
Gry

EA prezentuje zwiastun Star Wars: Battlefront: Bitwa o Jakku

przeczytasz w 1 min.

Twórcy Star Wars: Battlefront nie kazali długo czekać na pierwszy dodatek do gry.

Star Wars Battlefront: Bitwa o Jakku

Chociaż Star Wars: Battlefront to tytuł zupełnie „świeży”, doczekał się już pierwszego dodatku. Część graczy od dziś bawić może się w rozszerzeniu Bitwa o Jakku.

Część, ponieważ na ten moment udostępniono je tylko tym, którzy zdecydowali się zamówić grę przed premierą. Reszta nie będzie czekać jednak szczególnie długo, ponieważ już 8 grudnia Bitwa o Jakku trafi w ręce każdego posiadacza Star Wars: Battlefront.

Czego się spodziewać? Przede wszystkim wydarzeń poprzedzających te z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy i rozgrywających się na dwóch nowych mapach zlokalizowanych na planecie Jakku. Twórcy postarali się też o nowy tryb rozgrywki - Punkt zwrotny.

„Akcja Bitwy o Jakku rozgrywa się 29 lat przed wydarzeniami przedstawionymi w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, zaraz po zwycięstwie rebeliantów na Endorze, i przedstawia decydujące starcie, w którym Nowa Republika stawiła czoła siłom Imperium na odległej pustynnej planecie.”


Źródło: eapolska, starwars.ea

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  meredirh
  12
  Star Wars Battlefront: Bitwa o Season Pass.
  • avatar
   power1
   4
   Porównanie Graficzne Battlefield 4 vs Battlefron oraz parę słów o postępie graficznym...
   Zapraszam .
   https://www.youtube.com/watch?v=kqIJY7nyNqI
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    Nowy porywający tryb z gumowymi kulami od Dice h ah ah ah ah
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Brakuje mi w tej grze jakiejkolwiek taktyki. Nawet w skretyniałym BF3 ona była. W Battlefield 2142 trzeba było myśleć jak w żadnym innym FPS-ie multiplayer. A tutaj? Tutaj właściwie wszystko sprowadza się do zabijania jak największej liczby graczy, ginięcia, respawnu i tak na około.
     • avatar
      Atak-Snajpera
      1
      Świetna grafika ,świetny dźwięk ale rozgrywka ultra uproszczona.
      • avatar
       Slaydo
       1
       Żeby podratować tę grę muszą wydać takich darmowych DLC co najmniej z 6. I mówię to jako osoba, która zamówiła preordera i która świetnie się bawi przy tej grze po mimo tego, że jest tak bardzo okrojona. Widzę mnóstwo wad, zresztą każdy, kto zagrywał się swojego czasu w Battlefronta 2 zauważy mnóstwo wad, ale nie przeszkadza mi to, aby miło spędzić czas na zabawie, która mi się podoba.
       • avatar
        Po1nter
        0
        Ogólnie mapa bardzo ciekawa. Sam tryb równie fajny. Gra jak na razie uboga ale jak już w ramach Sesson Passa dostanę wszystko co oferuje + darmowe dodatki gra będzie wyglądać mega atrakcyjnie. Szkoda że w 48h wbiłem maxymalny lvl i odblokowałem obecnie 90% zawartości. No i musiałem wybulić kupę kasy licząc sesson pass no ale cóż Star Wars. I w sumie to trochę żerowanie na marce bo gdybym dostał ten produkt z innego uniwersum to bym to olał po nabiciu 50lvl i nie wracał do gry. A tak świetnie się z kumplami bawimy.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Mapka na Jakku jest ciekawa. Na razie można walczyć tylko 20 na 20 w obronie punktów, ale duża liczba kryjówek w rozbitych pojazdach, dziurach w ziemi, za wydmami itp. bardzo dynamizuje rozgrywkę. Zwarta i stosunkowo niewielka mapka powoduje, że mało jest ludzików ganiających z dala od głównej akcji (jak na Endorze na przykład). Fajna - krótko mówiąc.

         BTW: Drodzy Narzekacze - darujcie już sobie naprawdę. Nikt nikogo nie zmusza do gry w universum SW. Naprawdę możecie tłuc w Battlefielda/Halo czy co tam chcecie. Gra jest perfekcyjnie ukierunkowana. Stworzono ją dla fanów SW, a nie dla fanatyków FPS. Liczy się świat i klimat gwiezdnowojenny, a nie mechanika postaci i to, czy można się położyć czy trzeba stać i gdzie szukać maszyn kroczących. Osobiście jestem zdania, że gra powinna być 3x droższa. Wtedy rzeczywiście graliby w to WYŁĄCZNIE fani SW, a gracze PRO wyedukowani na innych strzelankach nie mieliby podstaw do narzekań. I wszyscy byliby szczęśliwsi.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Ta gra będzie martwa w ciągu pół roku ..... Spotka ją ten sam los co Titanfall i Evolve.