Ciekawostki

Elon Musk - poznaj historię wizjonera z książką Ashlee Vance'a

przeczytasz w 1 min.

Książka „Elon Musk. Biografia twórcy PayPal, Tesla, SpaceX” w polskiej wersji językowej jest już dostępna w sprzedaży.

Elon Musk nie bez powodu nazywany jest jednym z największych wizjonerów naszych czasów. To on odmienił płatności internetowe tworząc PayPala, zmienia motoryzację za sprawą Tesla Motors i jest na najlepszej drodze, by zrewolucjonizować przemysł rakietowy dowodząc firmą SpaceX. To geniusz, który krok po kroku realizuje swoje cele, zmieniając otaczający nas świat. A wszystko to, aby uchronić go przed zagładą. 

Historia Elona Muska jest niezwykła – jak to często zresztą bywa w przypadku ponadprzeciętnych ludzi. Nie dziwi więc, że napisana przez Ashlee Vance'a biografia znalazła już na świecie ponad 100 000 nabywców. Niedawno książka „Elon Musk. Biografia twórcy PayPal, Tesla, SpaceX”, przetłumaczona przez Agnieszkę Bukowczan-Rzeszut, trafiła na polskie półki sklepowe za sprawą wydawnictwa Znak Horyzont. 

Elon Musk biografia

„Wizjoner, geniusz, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na ziemi. Człowiek stawiany w jednym szeregu z Thomasem Edisonem, Henrym Fordem i Steve'em Jobsem. Każdy start-up w jego rękach zmienia się w złoto. Muskowi udało się, mimo że jego życie jest niedorzeczne. A może właśnie dlatego” – takimi słowami wydawca zachęca do jej kupienia i przeczytania. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 49,90 zł.

Mieliście już okazję ją przeczytać? A może planujecie?

Źródło: Wydawnictwo Znak

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  limera1n
  9
  Szacunek. Z PayPal korzystam praktycznie codziennie, Teslę może kiedyś kupię a z lotów kosmicznych skorzysta cała ludzkość. Powodzenia w dalszych projektach Panie Musk
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   O ile dobrze wiem to on nie założył tesli tylko kupił.
   • avatar
    Dudi4Fr
    1
    Bedzię to pierwsza biografia jaka przeczytam, w końcu nie bez powodu pana Musk'a nazywamy prawdziwym Ironman'em.

    Powinno być więcej ludzi jak on, dobił się do szczytu ale nie chomikuje kasy tylko stara się pomoc w rozwoju technologi.