Gry

Extinction - wszystko, co trzeba wiedzieć w jednym filmie

przeczytasz w 2 min.

Extinction to największa gra studia Iron Galaxy. Twórcy zamierzają zaserwować nam wciągającą opowieść i uzależniający system walki, a wszystko to w przyjemnej dla oka, bajkowej oprawie wizualnej. Czas na kilka słów na temat tej produkcji.

Ta bajkowa stylistyka naprawdę może się podobać, a twórcy przekonują, że gra Extinction ma znacznie więcej atutów. Od wciągającej opowieści z nagłymi zwrotami akcji, aż po dynamiczną mechanikę walki niczym wprost wyciągniętą z bijatyk. Na nowym materiale wideo panowie z ekipy Iron Galaxy koncentrują się właśnie na kluczowych elementach swojej największej produkcji.

Extinction – co to za gra?

Extinction może wyglądać jak zlepek różnych rzeczy, które już widzieliśmy (wcale jednak nie należy tego oceniać negatywnie – są to bowiem cechy, które przez wielu graczy są pożądane). Fabuła także nie zaskakuje: oto bowiem miasto jest niszczone przez monstra zwane Ravenii, a nasz protagonista imieniem Avil jest ostatnią nadzieją ludzkości – jedynym wojownikiem, który może je pokonać. Twórcy zapowiadają jednak, że postarali się o to, by nas zaskoczyć.

Extinction walka

Zaskakująco rozbudowany ma być również system walki, w którym ekipa Iron Galaxy wykorzystała swoje doświadczenie w produkcji bijatyk. Autorzy postawili na to, by dostępnych było wiele ruchów, a ich umiejętne wykorzystanie wymagało rozwiniętego zmysłu taktycznego i niezawodnego refleksu. Poszczególni wrogowie mają też wyraźnie się od siebie różnić. Między innymi o tym możecie posłuchać w nowym filmie.

Extinction screen

Jeszcze przed rozpoczęciem faktycznego zwiastuna naszym oczom ukazuje się bardzo miła wiadomość – białymi literami na czarnym tle jesteśmy informowani, że „Extinction nie zawiera mikropłatności”. A dalej jest tylko lepiej…

Extinction – zwiastun gry

Jak mogliście usłyszeć i zobaczyć, gra Extinction trafi na komputery, PlayStation 4Xbox One już 10 kwietnia. Jeśli planujecie zakup wersji pecetowej, upewnijcie się, że wasz sprzęt sobie poradzi. Oto jak prezentują się wymagania:

Minimalne i zalecane wymagania gry

Wymagania minimalne:

 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 10 / 8.1 / 7
 • Procesor: Intel Core i5-760 2,8 GHz / AMD Athlon X4 740 3,2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 660 2 GB / Radeon HD 7870 2 GB

Wymagania zalecane:

 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 10 / 8.1 / 7
 • Procesor: Intel Core i7-4771 3,5 GHz / AMD FX-9370 4,4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 970 4 GB / Radeon RX 470 4 GB

I jak?

Źródło: Maximum Games, Dark Side of Gaming

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Graathos
  0
  Niezwykle podobne do "Attack on Titan".