Gry

F1 2016 - tak pojeździmy po Hockenheim

przeczytasz w 1 min.

F1 2016 to gra w pełni licencjonowana. Sprawdźmy, jak dokładnie oddano słynny niemiecki tor Hockenheim.

Trzeba przyznać, że o F1 2016 słyszymy ostatnio dość często. Codemasters ma jednak ułatwione zadanie, bo z racji trwającego sezonu F1 sposobności do przypominania o grze nie brakuje.

Przy okazji kolejnych wyścigów można przecież zaprezentować nowy zwiastun. Tym bardziej, że gra cechować ma się pełną licencją, a zatem pochwalić można się tym, jak udało się odwzorować dany tor. W ten weekend odbyło się Grand Prix Niemiec, a skoro tak to mamy okazję rzucić okiem na Hockenheim.

W przejażdżkę po tej właśnie lokacji ruszamy wraz z Nico Hülkenbergiem z zespołu Sahara Force India. Dodajmy, że w prawdziwym wyścigu uplasował się on na punktowanym, 7 miejscu.


Kolejnych tego typu materiałów może już nie być. Następny wyścig dopiero pod koniec miesiąca, a F1 2016 zadebiutuje już 19 sierpnia, na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: youtube - F1® Games From Codemasters

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Ta gra powinna być wydawania w formie apdejtów do podstawki/ Kupujesz podstawę któregoś tam roku i co rok instalujesz na nią nowe wydanie.
  • avatar
   adammo
   1
   biednie to wygląda
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Grafika z roku 2010, tyle lat już robią f1 a najlepsze bylo chyba 2011. Nic nie zmieniają. Mało przyjemności z grania jak dla mnie, gdzie w f1 2001 od EA grałem całymi nocami.
    • avatar
     kristof080
     0
     Tak powinno byc z kazda gra sportowa. Chociaz w sumie tak jest, tylko placimy co roku jak za nowa.