Gry Xbox 360

Dziś premiera gry Fable Anniversary

przeczytasz w 1 min.

Oczekiwany tytuł wreszcie pojawił się na polskich półkach sklepowych.

Fable Anniversary premiera

Dziś odbyła się europejska premiera gry Fable Anniversary. Odświeżona, a właściwie ponownie zaprojektowana od początku pierwsza odsłona tej cenionej serii jest już dostępna na polskich półkach sklepowych. 

Fable Anniversary to gra, która pozwala posiadaczom konsoli Xbox 360 na zapoznanie się z historią opowiedzianą w pierwowzorze. Tyle tylko, że wykorzystano tutaj nowy silnik graficzny, który to z kolei pozwolił na zastosowanie szczegółowych tekstur w rozdzielczości HD. Odświeżeniu uległ także dźwięk oraz interfejs użytkownika.

Gra Fable w wersji na konsolę Xbox 360 zawiera oryginalną fabułę z „jedynki” plus historię, która do tej pory dostępna była w formie dodatku The Lost Chapters. Warto też wspomnieć, że w edycji Anniversary dodany został system osiągnięć oraz obsługa technologii SmartGlass.

Jeszcze przed premierą gra Fable Anniversary cieszyła się niemałym zainteresowaniem – teraz wreszcie wszyscy oczekujący mogą udać się do sklepu po swoje egzemplarze. Sugerowana cena detaliczna na polskim rynku wynosi 149 złotych.

Na koniec zapraszamy do obejrzenia materiału prezentującego proces powstawania gry i porównanie z pierwowzorem:

Zapraszamy też do sprawdzenia naszych pierwszych wrażeń z nowego dzieła studia Lionhead – Graliśmy w Fable Anniversary (X360) – miły powrót do przeszłości.

Źródło: Edelman

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Byłem święcie przekonany, że to będzie zbiorcze wydanie 3 części Fable. Za samą odświeżoną jedynkę to cena jest zaporowa jak dla mnie.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Szkoda, że aby na konsole bo bym pomłócił znów w Lost Chapters.