Internet

Facebook: darmowe wizytówki dla 200 000 użytkowników

przeczytasz w 1 min.

Wizytówki dla Facebookowiczów

Mark Zuckerberg, założyciel najpopularniejszego spośród portali społecznościowych, Facebooka, nie ustaje w wysiłkach by uczynić swój serwis jeszcze sławniejszym i jeszcze bardziej obecnym w życiu internautów. Jednym z ostatnich jego pomysłów było nawiązanie współpracy z Moo, firmą zajmującą się produkcją broszur i innych papierowych materiałów.

Efektem tej kooperacji ma być 10 milionów specjalnych wizytówek. Wszystkie trafią do rąk entuzjastów Facebooka. Każdy z użytkowników zainteresowany takim podarunkiem otrzyma pakiet 50 kart biznesowych. Wszystko to za darmo - pod warunkiem, iż będzie on jedną z pierwszych 200 000 osób, które się na to zdecydują.

Facebook - wizytówki

Jak wynika z informacji zamieszczonych na stronie Moo, wizytówki nie są limitowane. Ci, którzy nie zdążą zamówić darmowych, mogą dokonać zakupu. Ceny podane w funtach prezentujemy poniżej.

 • 50 wizytówek- 10.00
 • 100 wizytówek - 20.00
 • 150 wizytówek - 30.00
 • 200 wizytówek - 40.00

Facebook - wizytówka

Na facebookowych kartach mają znaleźć się podstawowe dane użytkownika, jakie zdecydował się on opublikować w portalu oraz jego profilowe zdjęcie. Wizytówki będące częścią kompletu nie muszą być jednakowe. Producent podkreśla, iż istnieje możliwość by na każdej z nich znajdowało się inne zdjęcie, czy też inny wybrany przez internautę cytat.

Liczba wizytówek rozdawanych każdego dnia za darmo jest ograniczona. Limit wynosi 5 tysięcy. Ponadto by móc skorzystać z tej opcji należy uruchomić nowy interfejs Facebooka - Oś Czasu (Facebook Timeline). Kolejne kroki są już proste: wystarczy wybrać zakładkę "informacje", następnie "dane kontaktowe". Wtedy to wśród innych ikonek pokaże się ta dzięki której możliwe będzie zamówienie podarunku.
 

Więcej o Facebooku:

Źródło: TheTelegraph, Moo.com

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tushi
  3
  No, nie mam co robić tylko drukować biznesowe wizytówki z facebooka... w 100% nieprofesjonalne... a dodatkowo aplikacja z której trzeba skorzystać aby takie wizytówki zdobyć, prosi o dostęp do naszych danych nawet jeśli z aplikacji nie korzystamy, a także możliwość wysyłania nam maili... w skrócie: porażka jeśli chodzi o wykonanie, pomysł średni ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Trzeba przecież uzupełnić bazę o adresy każdego użytkownika :>
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    tylko po co to komu?
    • avatar
     chronos
     0
     Świetny pomysł. Trzeba mieć tylko ustawiony zdjęcie w tle. Inaczej nie zadziała. Już zamówiłem :)
     • avatar
      Konto usunięte
      -3
      Teraz to mam powod zeby sie zapisac! :D
      • avatar
       belker
       -6
       zamówiłem, wyszło za froki, przesyłki powinienem spodziewać się 10 lutego, zobaczymy co to będzie :)
       • avatar
        Marcel25
        0
        Hahaha, poważna biznesowa wizytówka, zzzz facebooka ahahaha, chyba że wymiana między trollami, bo nikt poważnie cie nie potraktuje
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Ale niektóre osoby przewrażliwione, jakbyście byli gwiazdami lub innymi publicznymi osobami. Nie sadzę, że przez to wpadnie mi na chatę FBI lub terroryści, bo zamówiłem sobie wizytówki.