Aplikacje mobilne

Facebook Messenger będzie automatycznie kasował wiadomości

przeczytasz w 1 min.

Nie wszystkie, ale te, które odpowiednio oznaczymy. Pytanie, czy nowa opcja rzeczywiście jest komuś potrzebna?

Facebook Messenger

Coraz trudniej nadążyć za zmianami, na jakie decyduje się Facebook. Dopiero co pisaliśmy o dość kontrowersyjnym Photo Magic, a już pojawiają się informacje o kolejnej nowości.

Podobnie jak w przypadku Photo Magic, mowa o rozwiązaniu związanym z mobilną aplikacją Facebook Messenger. Okazuje się, iż testowana jest już nowa funkcja, dzięki której odpowiednio oznaczone przez użytkownika wiadomości zostaną automatycznie skasowane po upływie 24 godzin od wysłania.

"Znikające wiadomości dadzą ludziom nową opcję zabawy do wyboru podczas komunikowania się poprzez Messenger. Czekamy na opinie ludzi, którzy tego spróbują."

Obecnie nowa opcja testowana jest we Francji. Po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego trafić ma już do wszystkich użytkowników korzystających z Facebook Messenger na systemach Google Android i Apple iOS.

Pytanie, czy takie rozwiązanie jest komuś potrzebne? A może Facebook zapatrzył się tylko na konkurencję pod postacią Snapchata?

Źródło: cnet, amire.com

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  carbo888
  17
  Słownik wg Facebooka;
  Automatyczne kasowanie wiadomości - czyli zarchiwizowanie wiadomości w taki sposób aby nadawca i odbiorca nie mógł po x czasie odczytać wiadomości, wraz z wpisem do archiwum zapisywane są identyfikatory rozmówców, identyfikatory urządzeń, przybliżone położenie geograficzne urządzeń, czas, automatycznie wygenerowany przez system temat rozmowy w oparciu o treść rozmowy.
  • avatar
   DelianoCarl
   2
   Dla mojej ex dupodajki będzie to opcja bardzo przydatna. ;)
   • avatar
    krynka
    2
    Ta, testowali we Francji i co tam się stało? No, właśnie, nie chcemy tego w Polsce.
    .
    .
    Jeżeli ktoś będzie mi takie wiadomości wysyłał no to mogę części nawet nie zobaczyć, wynika to z tego jak rzadko z tego serwisu korzystam
    • avatar
     voxcordi
     1
     Zaklaszczę, kiedy FB wprowadzi funkcję kasowania samego siebie. TO będzie HIT! :-D
     • avatar
      Snack3rS7X
      0
      Nie, żeby mnie to obchodziło, ale jakim prawem?! Konsultowali to użytkownikami czy jak? A co jak się ludzie nie zgodzą? Za takich baranów już ich mają?