Internet

Facebook odświeża swój design

Jakub Kralka | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Jakub Kralka
27 komentarzy Dyskutuj z nami

Facebook lubi zaskakiwać i tym razem zaskoczył nową szatą graficzną podstron użytkowników.

  Warto przeczytać:
 

Playstation Phone w akcji

Od dosłownie kilkudziesięciu minut opcja dostępna jest dla każdego Facebookowicza. Rozpoczęło się wielkie przechodzenie na nową, odświeżoną wersję profili i zarazem uzupełnianie danych, na przykład o naszych zainteresowaniach, w myśl możliwości oferowanych przez zmodernizowany szablon.

Nieco leciwy, ale czytelny zarazem Facebook, metodą małych kroków stara się trafić w gusta internautów rozpieszczanych przez inne witryny. Jeśli nawet konserwatywne Google w ostatnim czasie odświeżało swoje usługi, trudno winić za to konkurenta w kategorii "internetowy gigant".

Nowa podstrona usera to lepsza ekspozycja zdjęć znajdujących się w galerii, nieco odświeżone menu główne, lepsza ekspozycja posiadanych znajomych. Lepiej została zagospodarowana też prawa strona, gdzie oprócz reklam pojawiają się między innymi propozycje nowych znajomych. U góry znajdziemy najważniejsze dane na temat danego Facebookowicza. Oczywiście, o ile uprzednio zdecyduje się ze światem nimi podzielić.

Odświeżony Facebook to w końcu także porządna podstrona informacyjna. Lepiej wyeksponowano między innymi nasze zainteresowania, dzięki czemu w prosty sposób znajdziemy tych z naszych znajomych, którzy podzielają podobne pasje. Razi jedynie pewna niekonsekwencja ze strony ekipy FB, która obok lubianych seriali, filmow czy książek, nie pozwala w podobny sposób przedstawić często odwiedzanych stron.

Być może byłoby tego zbyt dużo. W każdym razie - skoro o tym mowa - zapraszamy Was do "lubienia" na Facebooku naszego serwisu, jak i kącika growego, w którym za pośrednictwem portalu społecznościowego na bieżąco serwujemy najciekawsze i najważniejsze informacje ze świata gier.

Źródło: nexus404

Polecamy artykuły:    
Karta do bicia rekordów - MSI GTX 480 Lightning
20 bezpłatnych aplikacji do Androida
Intel Core i7 970 - potwór wydajności w niższej cenie

 

Komentarze

27
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Żal.Takie serwisy są dla tępych kobiet chyba tylko.A ten kto mnie skomentuje to pewnie ta tępa kobita lub jej mąż.Fejsbók jest poprostu dla niedorozwojów bo nie rozwija intelektualnie, w przeciwieństtwie do tego portalu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Jaka auto reklama ;)
  Gdyby to było NK do środy masz +100znajomych:D

  FB ma to do siebie, że nie ma jeszcze na nim tego całego syffu z gimnazjum itp, a jak taki się trafi to można go wyłączyć tak, że będzie istniał tylko w liście znajomych.

  btw sam przebywam za granicą, sporo znajomych też i wszyscy mamy świetny kontakt.

  Zauważyłem dużą aktywność studentów na FB, szczególnie typu pisania do znajomego, który jest za ścianą, a to już raczej jest nieporozumienie ;]
 • avatar
  deel77
  Nie korzystam z portali społecznościowych. Są lepsze sposoby komunikacji - telefon (nawet Skype), mail. Nic nie zastąpi spotkania na żywo. Co mi po tysiącu znajomych w nk.
 • avatar
  Konto usunięte
  Najlepsze są 17-stki z telefonem przed lustrem w łazience ;) .
 • avatar
  Konto usunięte
  Za Justice, Massive Attack i The Prodigy masz propsy... :)
 • avatar
  Gasek
  Nie korzystam z portali, ale ja nie widzę żadnej różnicy między starą, a nową szatą graficzną.
 • avatar
  Konto usunięte
  Ktos tam gdzies pisal ze nie ma mozliwosci kontaktu bez portali spolecznosciowych z ludzmi z zagranicy i wogole tragedia.

  Ja moze jaskiniowiec jestem, ale telefon/sms/mail i email rozne IM`y, to gwint ?


  Portale spolecznosciowe w 90% nie polegaja na prawdziwym kontakcie z innymi ludzmi (do tego jest potrzebna znajomosc, temat i piwo) ale najczesciej do auto onanizacji nad wlasna egzystencja, a jako zwierzeta stadne czujemy sie bez innych niedowartosciowani.

  Zeby niebylo, mialem chwile konto na FB, po czym zorientowalem sie czym to smierdzi, czyli nastepne narzedzie do permementnej inwigilacji i zbijaniu szmalu na mojej nedznej egzystencji.
  Taka mala ciekawostka, po zablokowaniu serwerow reklamowych googla, facebook mi przestal dzialac :)