Gry

Mocarna aktualizacja Fallout 4. Aż chce się grać

przeczytasz w 1 min.

Darmowa aktualizacja Fallout 4 staje się faktem. Bethesda wreszcie finalizuje to, na co gracze czekają od dawna. Next-genowa wersja gry zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Użytek z zawartości zrobią gracze PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Fallout to marka sama w sobie. Serii gier towarzyszy serialowa adaptacja - 11 kwietnia na platformie Prime Video zadebiutował pierwszy sezon serialu Fallout. Tymczasem Bethesda Games Studio niejako korzysta z fali popularności tytułu i zapowiada niemały prezent dla graczy.

Fallout 4 będzie jeszcze lepszy - aktualizacja w drodze

Wreszcie. Next-genowy Fallout 4 to długo wyczekiwana aktualizacja, ale na szczęście premiera odbędzie się za chwilę, a konkretnie to 25 kwietnia 2024 r. Aktualizacja będzie bezpłatna i trafi na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Co zaoferuje next-genowy Fallout 4? Na konsolach pojawią się dodatkowe ustawienia zawierające tryb wydajności i jakości, poprawki z zakresu stabilności. Słowem: “doświadcz do 60 FPS oraz wyższych rozdzielczości” - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Next-genowy Fallout 4 również na PC

Z kolei gracze PC otrzymają obsługę ekranu panoramicznego i ultrapanoramicznego, poprawki do zestawu Creation Kit oraz rozmaite aktualizacje zadań wraz z weryfikacją na Steam Deck.

Oczywiście gracze korzystający ze starszych konsol - PlayStation 4 oraz Xbox One - również otrzymaja bezpłatną aktualizację, ale rzecz jasna nie będzie nie będzie miała ona charakteru next-genowego. W przypadku tych platform ulepszona zostanie stabilność, a także pojawią się rozmaite poprawki dotyczące logowania i zadań.

Źródło: Bethesda, zdjęcie otwarcia: Bethesda

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dawid0ss
  3
  To jest imo dobra wiadomość!
  • avatar
   Abgan
   3
   O, może wreszcie zagram w F4. Serial wygląda dobrze (2 odcinki obejrzałem), scenografie fajnie wykonane, muzyka świetna!
   • avatar
    Lord of Orb
    2
    Poczytajcie komentarze na temat tej "aktualizacji" na Steamie. Dno, metr mułu, zepsute listy modów, zepsuty F4SE, nie naprawione wiele starych bugów jak choćby crashe na RTX z włączonymi odłamkami z broni. Dupa a nie next-gen. No strasznie "mocarna" ta łatka... :/
    • avatar
     studionti
     1
     Ciekawe czy akcję gry przeniesiono do Afryki.
     • avatar
      Gadon
      0
      No faajnie... Trzeba wyłączyć aktualizacje bo pewnie mody przestaną działać. Dlaczego oni te gry aktualizują? Nie ma nic gorszego niż zmiany w grach.

      No i jak to dostanie wsparcie ekranów panoramicznych? Przecież obsługuje 16x9 czy PANORAMICZNY... Autor newsa chyba coś pokręcił
      • avatar
       HardCorak
       0
       Jeśli będzie tylko lepszy fps i jakość to oni nic nie robili. Wszedli w pilk txt zmienili z 30 na 60 i z medium na ultra i o patrzcie mamy wersję next gen. Smutne że takie coś ma miejsce. Jeszcze jak sobie pomyśleć ile gier jest w których wystarczy zmienić w pliku tylko z 30 na 60 fps ehh.