• benchmark.pl
 • Gry
 • Fallout Shelter wylądował na Steam, dostał też nową aktualizację
Gry

Fallout Shelter wylądował na Steam, dostał też nową aktualizację

przeczytasz w 1 min.

Fallout Shelter jest cały czas rozwijany, co z uwagi na popularność gry dziwić nie powinno.

Fallout Shelter okazał się wielkim sukcesem, doskonale dowiódł tezy, iż gry mobilne wciąż zyskują na popularności. Produkcja studia Bethesda obecnie oferowana jest również na platformach stacjonarnych i dostępność do niej cały czas się poszerza.

Przy Fallout Shelter już od pewnego czasu bawić mogą się chociażby właściciele PC. Początkowo potrzebny był Bethesda Launcher, później gra trafiła też do oficjalnego sklepu Microsoftu, a teraz znaleźć można ją na platformie Steam, co dla wielu graczy będzie zapewne najwygodniejsze.

Fallout Shelter Steam

Producent pochwalił się też, że biorąc pod uwagę wszystkie platformy przy Fallout Shelter bawi się ponad 75 milionów graczy. Liczba mogąca robić wrażenie, sukces gry przerósł chyba najśmielsze prognozy.

A skoro udało się zgromadzić tak dużą społeczność, nie wypada zaprzestawać rozwoju gry. Tym samym wciąż pojawiają się aktualizacje. Ostatnia z nich wprowadza 30 nowych zadań, a także specjalne wyzwanie wielkanocne, które będzie ograniczone czasowo. Można zdobyć w nim unikatowego legendarnego chowańca, bezpłatne pudełko śniadaniowe i kilka innych nagród.

Źródło: bethesda

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Stashqo
  9
  Fajnie, że ludzie w to grają, bardzo przyjemna gierka aby parę minut dziennie przeklikać. Co zabawniejsze, ta minigierka wypuszczona aby promować Fallout4 okazuje się lepsza niż on, ot ironia :)
  • avatar
   Pavilon
   3
   grywalnoscia Shelter bije pozostale produkcje Bethesda w swiecie Fallouta.