Gry

Fani serii Dishonored muszą uzbroić się w cierpliwość

przeczytasz w 1 min.

Bardzo wyraźnie dał to do zrozumienia Ricardo Bare, główny projektant Arkane Studios. Wiele wskazuje na to, że nowa odsłona serii nie jest na ten moment planowana.

Seria Dishonored jest stosunkowo młoda. Pierwsza odsłona debiutowała w 2012 roku, druga pojawiła się w listopadzie 2016 roku. Niespełna rok później zadebiutował samodzielny dodatek Dishonored: Death of the Outsider i wygląda na to, że przynajmniej na jakiś czas będzie musiało nam to wystarczyć.

Bardzo wyraźnie dał to do zrozumienia Ricardo Bare, główny projektant Arkane Studios. Udzielając wywiadu podczas QuakeCon 2018 stwierdził, iż seria Dishonored jest obecnie „na urlopie”.

„Nie mogę powiedzieć jednoznacznie, co zdarzy się w przyszłości, a może zdarzyć się wszystko, aczkolwiek Dishonored póki co odpoczywa.”

W tym samym wywiadzie Ricardo Bare stwierdził, iż kolejna gra przygotowana przez jego zespół powinna posiadać tryb multiplayer. Jednocześnie Arkane Studios chce nadal stawiać na elementy, które stały się już charakterystyczne dla jego twórczości. Studio chce przygotowywać interesujące światy i dawać graczom dużą swobodę wyborów. Najprawdopodobniej nie będzie też odchodzić od widoku FPP.

Mieliście kontakt z serią Dishonored? Wprawdzie nie zyskała ona ogromnej popularności, ale gracze decydujący się sprawdzenie którejś z odsłon z reguły wystawiali wysokie noty.

Źródło: dualshockers

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Sharimsejn
    -3
    W jedynkę fajnie mi się grało bo było to coś świeżego. Dwójka powielała wiele schematów i nie była moim zdaniem już tak grywalna, no i była bardzo słabo zoptymalizowana. Na starcie trzeba było mieć 1070 żeby płynnie pograć, a i tak po łatkach w niektórych miejscach nie potrafiło ze względu na dropy.