Gry na konsole

FIFA 18 na Nintendo Switch - jak będzie wyglądała?

przeczytasz w 1 min.

FIFA 18 na Nintendo Switch będzie najbardziej zaawansowaną technicznie i największą odsłoną serii FIFA na platformę przenośną.

Wprawdzie seria FIFA ma swoich przeciwników, ale ich grono pozostaje zdecydowanie mniejsze od rzeszy fanów tego cyklu. W ciemno obstawiać można, iż FIFA 18 cieszyć się będzie ogromnym zainteresowaniem, tym bardziej, że pojawi się na aż 5 platformach. Nowością będzie wersja na Nintendo Switch.

EA chwali się, iż racji zaawansowanej technologii renderowania obrazu mówić można będzie o najbardziej zaawansowanej technicznie odsłonie serii FIFA na platformę przenośną. Nie są to szczególnie zaskakujące deklaracje. Jeśli chodzi o rozdzielczość to wynosić ma 720p oraz 1080p - odpowiednio w trybie przenośnym i stacjonarnym. Ważną informacją jest fakt, iż w tym przypadku nie mówimy o silniku Frostbite, ale starszym Ignite.

Wspomniano również o obsłudze różnych konfiguracji ekranu i rozłączonych Joy-Conów. Jeśli chodzi natomiast o dostępne tryby rozgrywki to oferowana będzie większość tych, jakie pojawią się na wiodących platformach. Zauważalnym brakiem będzie jednak nieobecność trybu fabularnego.

Premiera FIFA 18 na Nintendo Switch odbędzie się 29 września, podobnie będzie zresztą z wersjami na pozostałe platformy.

Źródło: easports

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    HardCorak
    0
    będzie wyglądała jak fifa z przed kilku lat. Nintendo takim sprzętem psuje rynek. nie dość że drogie to jeszcze podzespoły sprzed kilku lat a później pytania. dlaczego jest tak mało gier?