Ciekawostki

Film Zoe na zwiastunie - czy człowiek może pokochać robota?

przeczytasz w 1 min.

Zoe to romantyczny film science fiction, którego akcja rozgrywa się w niezbyt odległej przyszłości. Stawia on pytania o to, czym jest miłość, nie tylko w erze zaawansowanych robotów.

Czy można pokochać robota? To pytanie, na które – wydawałoby się – może być tylko jedna odpowiedź: nie. Ale dobrze zaprogramowany robot nigdy nie złamie ci serca, nigdy nawet cię nie zrani i nie da ci powodu, by go nie kochać. W lipcu do katalogu usługi Amazon Prime Video wejdzie film Zoe, który poruszy taką właśnie tematykę.

Gatunkowo jest to romans sciencie-fiction. W rolach głównych występują Léa Seydoux, Ewan McGregor i Theo James, a reżyserem jest Drake Doremus. Zoe to opowieść o niedalekiej przyszłości, w której do miłości podchodzi się w sposób stricte naukowy, a prawdopodobieństwo udanego związku oblicza oprogramowanie. Oprócz ludzi wśród potencjalnych partnerów znajdują się także androidy – zaprojektowane by kochać.

Samoświadomość, człowieczeństwo, miłość, autentyczność… – to tematy, których dotyka Zoe. Film został ostatnio przedstawiony na zwiastunie, który możecie obejrzeć poniżej. 

Zoe (2018) – zwiastun filmu:

Źródło: Rapid Trailer, Amazon 

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NewUnnamedUser
  0
  Her
  • avatar
   stalkerpl
   0
   przecież to jest głupota ale z drugiej strony jest takie przysłowie, kazda zmora znajdzie swego amatora, coś w tym stylu
   • avatar
    pawluto
    0
    Trzeba być skończonym debilem by zakochać się w robocie.
    Taka jest prawda.
    • avatar
     x7nofate3
     0
     Głupota? Obejrzyj sobie "westworld" albo "her". Ja bym chciał mieć taką łaskę cyborga coś pięknego
     • avatar
      Marucins
      0
      Straszne.
      Coraz bardziej wciskają chore pomysły ludziom, aby za jakiś czas gdy coś takiego naprawdę będzie ludzie przeszli obok tego i nie zareagowali.
      • avatar
       MokryN
       0
       To tak jak zapytać się czy można się ZAKOCHAĆ w gumowej lalce z kilkoma otworami. To nie jest MIŁOŚĆ.
       • avatar
        sebmania
        0
        Przypomniała mi się historyjka z Miriam
        https://www.youtube.com/watch?v=oNPI1Zbd-nk

        Cześć osób zastanawia się jak można zakochać się w "gumowej lalce", ale może być też sytuacja że człowiek nie będzie wiedzieć do końca czy to człowiek czy robot.