Mobile

Fortnite: Battle Royale trafi na urządzenia mobilne

przeczytasz w 1 min.

Co bardzo istotne, wedle zapowiedzi wersja mobilna nie będzie odbiegała od tego, co twórcy zaserwowali na PlayStation 4, Xbox One i PC. Fortnite: Battle Royale ma szanse na jeszcze większą popularność.

Nie da się ukryć, że Fortnite to obecnie jedna z najpopularniejszych gier. Epic Games chce trafić do jeszcze większej liczby graczy, w związku z czym zdecydowało się zainteresować urządzeniami mobilnymi.

Właściciele smartfonów i tabletów będą mogli bawić się w darmowym trybie Battle Royale, o którym więcej pisaliśmy w jego recenzji. Co bardzo istotne, wedle zapowiedzi wersja mobilna nie będzie odbiegała od tego, co twórcy zaserwowali na PlayStation 4, Xbox One i PC. I tutaj w zabawie weźmie udział maksymalnie 100 graczy, nie zmieni się mapa i zawartość, pojawiać będą się też cotygodniowe aktualizacje.

„Wierzymy, że dostępność tego samego tytułu na różnych platformach to przyszłość świata gier. Wraz z akcją i grafiką o jakości porównywalnej do tej znanej z konsol, oczywiście. Grajcie kiedykolwiek chcecie, gdzie chcecie.”

Fortnite: Battle Royale na urządzenia mobilne

Korzystający z wersji mobilnej będą mogli rywalizować nie tylko między sobą, ale również z graczami bawiącymi się na PlayStation 4 lub PC.

W pierwszej kolejności Fortnite: Battle Royale trafi na iOS (od poniedziałku można będzie zapisywać się do testów, za pośrednictwem oficjalnej strony gry), później także na Androida.

Źródło: epicgames

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    pawluto
    -4
    Cienka gra - pograłem kilka tygodni i koniec - nuda.
    Niepotrzebnie włożyli to debilne budowanie.