Gry

Forza 3 - wielkie banowanie oszustów

przeczytasz w 1 min.

Twórcy gry Forza 3 zapowiedzieli, że przeprowadzą akcję wymierzoną w graczy, którzy korzystali z błędów w grze dotyczących zdobywania kredytów.

Ukarany użytkownik będzie musiał skasować swój profil w Forza 3 i stworzyć nowy. W ramach akcji nie będzie banowania konsol. Źródła donoszą, że za proceder może być ukaranych około 1400 graczy. Twórcy gry, Turn 10, okazali się na tyle łaskawi, że pozwolą ukaranym na zachowanie ustawień tuningu, zdjęć, powtórek, czy też plików pobranych ze Storefront. Jedyną rzeczą, z którą będą musieli pożegnać się oszuści to zapis postępu w grze.

Studio zapowiedziało, że dołożone zostaną wszelkie starania, aby w akcji nie ucierpiały niewinne osoby.

Bardzo możliwym jest, ze na twórców gry spłynęła pozytywna atmosfera świąt, jako że działania przez nich podjęte mogłyby być dużo bardziej drastyczne, biorąc pod uwagę słynne "warunki użytkowania usługi Xbox Live" i skończyć się banami na konsole.


Źródło: Fudzilla


    

Masz swój ulubiony sprzęt, program lub grę? Zapraszamy do udziału w Plebiscycie Roku 2010. Zgłoś swój Produkt Roku 2010!


Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    endus
    0
    A to nie było zaplanowane?? To był bug?? O rety, nigdzie w instrukcji nie pisało że to błędy są...

    Taki przykładowy sposób tłumaczenia się. Kretynizm do spodu. Spieprzyć coś i potem innych karać, że błędy znaleźli. Nie mam Forzy i nie korzystałem z bugów.