• benchmark.pl
 • Gry
 • Forza Horizon 3 z nowymi samochodami i sporymi problemami
Gry

Forza Horizon 3 z nowymi samochodami i sporymi problemami

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Najnowsza aktualizacja Forza Horizon 3 na PC wywołała spore zamieszanie.

Gracze bawiący się przy Forza Horizon 3 nie mieli do tej pory większych powodów do narzekania. Wydawało się, że tak już zostanie, ale producent niechcący na to nie pozwolił.

Kłopoty zgłaszać zaczęli posiadacze wersji PC. Została ona ostatnio zaktualizowana, ale poprzez niedopatrzenie na serwery trafiła łatka 37.2, a nie 35.2. Efekty okazały się bolesne, zwłaszcza jeśli po instalacji rozpoczęło się zabawę i nadpisało swój stan gry. Save'y były w takiej sytuacji tracone. Były, ponieważ obecnie do pobrania jest już prawidłowa aktualizacja. Niestety dla niektórych jest już za późno.

Co ciekawe, wadliwa aktualizacja okazała się w rzeczywistości developerską wersją gry. Dość szybko znaleziono w niej kilak ciekawych wzmianek, chociażby o tym, iż wkrótce pojawić powinno się rozszerzenie z samochodami Porsche.

A skoro o rozszerzeniach mowa to udostępniono już Rockstar Energy Car Pack z kilkoma nowymi autami, między innymi BMW i8, Volvo V60 Polestar czy Nissan Skyline GTS-R (R31). Poniżej rzucić możecie okiem na zwiastun.


Źródło: Xbox

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  IVPANVZERVI
  Ładna ta Forza i model jazdy pewnie też ok.
  3
 • avatar
  Dudi4Fr
  Problem w tym że na pc wycofali łatkę i nowej (ta która powinna być) ciągle nie ma. Tak więc widzimy w Windows Store że takie DLC istnieje i je posiadamy ale w grze nic nie ma.

  Współczuję ludziom którzy mieli nabity konkretny poziom + wiele aut itd. Będą zaczynać od zera.... Mam nadzieję że MS da im jakąś rekompensatę za brak kompetencji.

  Jak w ogóle mogło dojść do takiego błędu? Ktoś pomylił wersję gry która wyjdzie za tygodnie jeśli nie miesiące z małym updatem dodającym kilka aut....
 • avatar
  Konto usunięte
  ponad 200PLN za grę? chore. ktoś tu chyba ściągał z marketingowców blizzarda.
 • avatar
  popo601
  Całe szczęście że na PC w Forze nie grałem od jakiegoś czasu bo ogrywam ją na Xone, ponad 200h w grze jakbym stracił plik zapisu to bym się nieźle wkurzył.