Gry

Friday the 13th: The Game dopiero w przyszłym roku

przeczytasz w 1 min.

Twórcy dają sobie więcej czasu na dopracowanie gry.

Sympatycy gier o wysokim poziomie brutalności z pewnością ostrzyli sobie zęby na premierę Friday the 13th: The Game. Niestety, trzeba będzie poczekać na nią nieco dłużej.

Pierwotnie sugerowano, że Friday the 13th: The Game zadebiutuje w październiku. Ostatecznie jednak twórcom nie uda się tego terminu dotrzymać. Gra pojawi się wiosną przyszłego roku. Dokładny termin sprecyzowany zostanie w późniejszym czasie.

„Decyzja o przesunięciu premiery nie była łatwa, ale wierzymy, że będzie miała więcej pozytywów niż negatywów. Tak, opóźnienie jest kiepską wiadomością, ale oczekiwanie nie przedłuża się bardzo długo, a pozwoli na zabawę z lepszym produktem.” - Wes Kelter, współzałożyciel Gun Media

Podobne zapowiedzi słyszymy niemal w każdym przypadku opóźnienia premiery. Miejmy nadzieję, że ostatecznie Friday the 13th: The Game rzeczywiście okaże się tytułem dopracowanym. Co warte dodania, twórcy obiecali jednocześnie, że w grze obecny będzie tryb kampanii, o którym do tej pory nie wspominano. Pojawi się jednak najpewniej kilka tygodni po premierze.

Źródło: polygon

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  0
  Pierwszy ;]]]]
  A tak poważnie to :
  Rany już się nie mogę doczekać ;))) JASON wiecznie żywy ;]
  • avatar
   NextGen1987
   0
   Eee nie na halloween.. To już nie to samo :P