Gry komputerowe

Frostpunk z trybem niekończącej się rozgrywki (a właściwie dwoma takimi trybami)

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Najnowsza aktualizacja wprowadziła do gry Frostpunk dwa tryby Endless dla osób, które chcą spróbować sił bez kampanii fabularnej w tle.

We wrześniu zadebiutował Upadek Winterhome, a już teraz otrzymaliśmy kolejny powód, by wrócić do (świetnego) Frostpunk. Światło dzienne ujrzała mianowicie aktualizacja wprowadzający wyczekiwany Endless Mode. 

W trybie Endless nie jesteśmy ograniczeni do takiej lub innej kampanii fabularnej, lecz zamiast tego możemy grać bez końca. To coś dla tych graczy, którzy chcieliby rzeczywiście sprawdzić się w roli burmistrza ostatniego miasta na Ziemi…

Do wyboru są dwie formy rozgrywki typu Endless. Pierwsza z nich to Serenity (w której możemy sobie powolutku rozwijać miasto i dążyć do realizacji swojej wizji), druga zaś – Endurance (w której musimy sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, a więc otrzymujemy odpowiedź na pytanie: ile jesteśmy w stanie wytrzymać). 

Frostpunk screen

Ekipa 11 bit studios zwraca również uwagę na to, że w Endless Mode czekają na nas nowe budynki, ciekawa mechanika archiwów, kolejne lokalizacje do odkrycia i zestaw świeżych wydarzeń losowych. 

Aktualizacja, jak sama nazwa wskazuje, jest oczywiście dostępna bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy gry Frostpunk. A to już jej zwiastun:

Źródło: 11 bit studios

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bullseye
  Fajna gra, ale nie warta 130zl w dniu premiery. Dość nudna, brak interakcji z ludźmi, w sumie to budowa miasta w ograniczonej przestrzeni i tyle.
  -2
 • avatar
  Guest375
  W Biedronce była za 60 zeta.
 • avatar
  Dzonson
  Moim zdaniem świetna, przemyślana, miodna, ładna i świeża gra dla ludzi, którzy lubią bawić się w konstruowanie miasta. Dodatkowo te mrozy przychodzące falami bardzo podkręcają napięcie, także na pewno nie jest też monotonna.