Aplikacje mobilne

Znudzeni swoimi playlistami na Spotify? Nowa funkcja rozwiąże ten problem

przeczytasz w 1 min.

Funkcja “Rozszerz” wkrótce trafi do subskrybentów Spotify Premium. Jej zadaniem będzie analizowanie playlisty użytkownika i sugerowanie utworów, które warto do niej dodać.

Spotify z funkcją Rozszerz. Jak będzie działać?

Nowość, której wprowadzenie zapowiedziano w nadchodzącym miesiącu dla aplikacji mobilnych na Android i iOS jest przeznaczona dla osób, które lubią na bieżąco aktualizować swoje playlisty, ale mają problem ze znalezieniem pasujących utworów. Spotify samo podpowie, co warto zapisać.

Po włączeniu Rozszerz (przycisk na górze każdej playlisty), pomiędzy utworami na liście będą wyświetlać się sugerowane piosenki. Maksymalnie będzie ich 30 w ramach jednej listy odtwarzania.

Spotify RozszerzPrzycisk włączenia Roszerz trafi do widoku każdej playlisty. Wygląda na to, że Spotify pokłada duże nadzieje w jego użyteczność

Każdą z proponowanych pozycji będzie można oczywiście odsłuchać - i jeśli przypadnie ona użytkownikowi do gustu, dodamy ją do listy przyciskiem + znajdującym się obok. Szybko, łatwo, wygodnie.

Niestety opcja nie pojawi się na aplikacjach desktopowych (przynajmniej na razie Spotify nie mówi nic na jej temat).

Użytkownicy mobilni muszą jednak jeszcze trochę zaczekać, ponieważ Rozszerz zostanie wdrożone dopiero w październiku.

Jak oceniacie nową funkcję? Będziecie z niej korzystać, czy raczej wolicie tworzyć playlisty z tego, co sami znajdziecie - bez pomocy Spotify? Wypowiedzcie się w komentarzach i dajcie znać w ankiecie, jakiego serwisu streamingującego muzykę używacie.

Źródło: newsroom.spotify.com

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ECRYGIGS
  -3
  Ja przeszłem z Spotify na TIDAL, bo cena to nie wszystko. Pisaliście coś kiedyś o TIDAL i innych serwisach czy tylko Spotify?
  • avatar
   JohnnyJobs
   0
   Osobiście używam Spotify w duecie z apką vision głosowy asystent (do smart home), polecam wypróbować w komplecie, robi robotę! :D
   • avatar
    adam43454
    0
    bardzo cenie sobie spotify premium lepsze wydaje sie byc t konto tidal hifi masters bo deezer premium jest sredni ewentualnie youtube premium oraz music wszystko to mozna kupic na sklep z kontami tanie premium konta https://konta.tv

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login