Gry

FURIA zwycięża na Arctic Invitational

przeczytasz w 1 min.

Kiedy oczy większości e-sportowego świata zwrócone były na Moskwę, to w Finlandii cztery drużyny brały udział w rozgrywkach CS:GO w ramach Arctic Invitational.

Rrozgrywki CS:GO w ramach Arctic Invitational

W miniony weekend do Helsinek przyleciały cztery drużyny: FURIA, Cloud9, CR4ZY oraz SJ GAMING. Ci ostatni, jako gospodarze mogli liczyć na solidny doping swojej widowni z czego skorzystali. Chociaż Finowie, odpadli już w pierwszym pojedynku przeciw CR4ZY, to rozgrywka przeciągnęła się na cztery mapy i dopiero wynik 16:14 przesądził o zwycięstwie Vukovicia i spółki.

FURIA weszła, jak po swoje

Drugi pojedynek był zdecydowanie mniej emocjonujący. FURIA weszła jak po swoje, w szybkim tempie doprowadzając do wyniku 2:0. Zaskakujące jest jedynie to, że oponentem Brazylijczyków było CLOUD9, które zdecydowanie nie należy do słabych drużyn. Panie Macaulay - co się dzieje?

Cloud9 w Helsinkach

Tym samym w finale mogliśmy zobaczyć FURIĘ w starciu z CR4ZY. Finał przebiegł zakakująco szybko. Brazylijczycy sprawnie poradzili sobie z oponentami, zarówno na Vertigo jak i na Mirage, dzięki czemu zgarnęli puchar i nieco ponad 60 tys. dolarów. 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!