Smartfony

Galaxy A6 i Galaxy A6+ w promocji - szansa na oszczędności i prezent

przeczytasz w 1 min.

Smartfony Galaxy A6 i Galaxy A6+ objęte zostały promocją, dzięki której przy odsprzedaży starego smartfona otrzymać można dodatkowo 250 zł, niezależnie od stanu urządzenia.

Kilka dni temu pisaliśmy o polskich cenach Galaxy A6 i Galaxy A6+. Mówiąc delikatnie, nie są one szczególnie atrakcyjne. Na szczęście producent przygotował promocję, która dość radykalnie zmienia sytuację.

Obydwa modele objęte zostały promocją, która przy zakupie pozwala odsprzedać swojego starego smartfona i zyskać maksymalnie 1720 złotych. Dodatkowo producent daje szansę za zgarnięcie kodu, który podwyższy wycenę starego smartfona o 250 złotych, niezależnie od stanu urządzenia.

Wszelkie informacje, w tym regulamin trwającej do 15 lipca promocji i narzędzie do wyceny smartfonów znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Galaxy A6 i Galaxy A6+ w promocji

Dodatkowo w przypadku sięgania po Galaxy A6+ liczyć można na prezent w postaci głośnika JBL Flip 3, który w większości sklepów wyceniany jest na około 350 złotych. Ta oferta obowiązuje do 30 czerwca. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Galaxy A6+ z głośnikiem

Źródło: samsung

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  4
  W tyłek można sobie wsadzić te wszystkie promocje jak dla mnie. Niespełnieni didżeje powinny się rzucić bo jest "gratis" głośnik.
  • avatar
   ahael
   0
   Cenami Samsunga i ich absurdem powinien się zająć Wasz kamerzysta Patryk... :). 1600 - S7 lub dokladasz 200 i masz S8. Patrząc na inne, chińskie marki ma się za tą kasę nowe flagowce...