• benchmark.pl
 • Foto
 • Galaxy Note 6 może oferować kamerę z autofokusem na podczerwień
Foto

Galaxy Note 6 może oferować kamerę z autofokusem na podczerwień

przeczytasz w 1 min.

Możliwe, iż Galaxy Note 6 będzie oferować większe możliwości fotograficzne niż Galaxy S7.

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że specyfikacja Galaxy Note 6 plasować będzie go w gronie najciekawszych smartfonów. Oczywiście do premiery jeszcze trochę czasu, ale nieoficjalne doniesienia pojawiają się coraz częściej. Te najnowsze skupiają się na elemencie, który w przypadku serii Galaxy Note nie jest zazwyczaj wysuwany na pierwszy plan.

Można bowiem określić tak kamerę. Wprawdzie nie była ona w dotychczasowych Note'ach słaba, ale też nie akcentowano jej nigdy tak mocno jak chociażby w przypadku serii Galaxy S. Tym razem ma być inaczej, a Galaxy Note 6 możliwościami fotograficznymi przebijać ma świetnie pod tym względem wypadającego Galaxy S7.

Sama matryca pozostać powinna bez zmian - 12 Mpix z przysłoną f/1.7. Wszystko rozbija się jednak o autofokus, który w przypadku Galaxy Note 6 wykorzystywać miałby podczerwień. Jeśli producent rzeczywiście planuje taki krok to być może poznamy w najbliższej przyszłości dokładniejsze informacje. Cel zastosowania autofokusa na podczerwień znany jest rzecz jasna już teraz - jeszcze szybsze niż w Galaxy S7 ustawianie ostrości, zwłaszcza w gorszym świetle.

Oficjalna data premiery Galaxy Note 6 nie jest jeszcze znana. Warto jednak przypomnieć, że wedle niedawnych przecieków możliwe jest pojawienie się urządzenia w dwóch wersjach - standardowej oraz Edge z zakrzywionym ekranem.

Źródło: samsung, androidworld

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  13
  Przydalaby sie funkcja bikini...robisz zdjecia laskom w ubraniach a wychodza na fotach laski w bieliznie.
  • avatar
   michael85
   7
   Wymienna bateria, karty pamięci i na pewno kupię :)
   • avatar
    wild0ne
    0
    A jak z ceną bliżej 4K czy 5K PLN :D?

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login