Smartfony

Galaxy Note 7 pojawia się w sklepach w dość szokującej cenie

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
36 komentarzy Dyskutuj z nami

Galaxy Note 7 będzie kosztował niemal 4000 złotych? Niestety, jest to możliwe.

Jesteśmy już po premierze Galaxy Note 7. Nastawienie optymistyczne. Po pierwsze urządzenie prezentuje się naprawdę obiecująco, po drugie natomiast w przeciwieństwie do poprzednika trafi na polski rynek. Niestety, sporym problemem okazać może się cena.

Oczywiście chyba nawet najwięksi optymiści nie liczą na to, że Galaxy Note 7 będzie tani. To flagowiec, nasz pierwsze wrażenia wskazują, że bardzo udany, chociaż z większym przekonaniem można będzie stwierdzić to po pełnych testach. Pytanie, ile Samsung sobie za niego zażyczy?

Wariant najbardziej optymistyczny zakłada cenę zbliżoną do tej, w jakiej debiutował Galaxy S7 Edge, a więc 3599 złotych. To jednak raczej się nie sprawdzi. Nieoficjalnie mówi się o cenie około 3700 złotych. Pojawiające się powoli w sklepach wzmianki na temat Galaxy Note 7 (jeszcze bez możliwości zakupu) sugerują natomiast kwotę aż 3999 złotych.

Zapewne wkrótce przekonamy się, który wariant będzie tym ostatecznym. Macie swój typ?


Źródło: Samsung Mobile, inf. własa

Komentarze

36
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  i dlatego mam 1+1 :)
  7
 • avatar
  Smuga
  Kurna, po przeczytaniu tytułu sądziłem, że jeśli szokuje to musi być niska, jakieś 3200... a 4000 jakoś chyba nikogo nie zszokuje gamonie.
  4
 • avatar
  Dudi4Fr
  W Anglii 699£ w Europie 850€ oba dają nam mniej-więcej 3600zl + Polskie podatki i Januszowe marze w sklepach te 3999 jest bardzo prawdopodobne.
  3
 • avatar
  mesjan
  Cena startowa jest zawsze dla kasiastych napaleńców. Note 3 z ceny 3000zł podczas premiery kupiłem po 3 miesiącach za 2150zł czyi ~29% ceny w dół.
  2
 • avatar
  Nalovp
  Po pierwszym uruchomieniu iphone jest dosłownie kilka ikon na pulpicie...odpalam note4 i co widzę? telefon nowy,ale system jakby już ktoś go używał przez kilka lat.W trakcie aktualizacji zauważyłem że jest zainstalowanych 234 aplikacji z czego ja zainstalowałem tylko dwie.Gdybym miał jakiś salon srajsunga w okolicy to bym tam poszedł i kazał odinstalować to całe g...no z mego telefonu.
  2
 • avatar
  tukan6996
  I mówcie dalej, że iPhone jest drogi :)
  1
 • avatar
  gieteiks
  Za drogi nie ma potrzeby płacić tyle
 • avatar
  Konto usunięte
  cena ceną... ale ten brzydki cukierkowy system... Przecież na to nie da się patrzeć !!!
 • avatar
  HomeAudio
  Akurat przy serii Note jestem w stanie zaakceptować wyższą cenę. Te telefony jak żadne inne wytrzymują upływ czasu. Znam ludzi z N3 lub nawet N2 którzy wciąż nie czują potrzeby przesiadania się na nowszą wersję. Sam mam N4 który działa jak burza - i również na razie nie mam w planach zmiany telefonu ;) Tak więc zakup Note można potraktować jako "inwestycję długoterminową" ;)
 • avatar
  kakagonzalez
  Sorka, ale gdzieś widziałem info, że w EU cena ma wynieść 850€. Przy obecnym kursie (wg googla) jest to ~3656 PLN. Dorzućmy do tego fakt, iż Samsung prędzej podniesie cenę, niż obniży (w końcu nie będą chcieli być stratni względem na przykład Niemiec) - 3700 to takie bardzo optymistyczne minimum :/
 • avatar
  NanoXen
  przecież to chyba oczywiste, że będzie droższy od s7edge... czyli 3800 - 4000zł

  ciekawe czy coś ciekawego dodadzą w przedsprzedaży... tak z ciekawości ;)
 • avatar
  david_89
  Cena będzie taka, na jaką zgodzą się użytkownicy. Jeśli przy sugerowanej cenie note 5 nie byłoby chętnych to cena 7 nie byłaby tak masakryczna. Producenci zawsze będą próbować wyssać jak najwięcej. Jeśli są na to chętni to...czemu nie?
 • avatar
  kokosnh
  i weź tu narzekaj na ceny apple
 • avatar
  Konto usunięte
  niech se to sami kupują za te dinero to jest tele i komp jeszcze