Mobile

Galaxy S5, Gear 2 i Gear Fit na obszernych materiałach wideo

przeczytasz w 1 min.

Samsung przedstawia swoje nowości.

Galaxy S5 smartfon

Targi MWC 2014 były bez wątpienia bardzo owocne. Swoje nowe produkty promowało wielu producentów, a jednym z najaktywniejszych był Samsung, który zdecydował się zaprezentować nie tylko nowego flagowego smartfona, ale również inne ciekawe urządzenia. Zanim wszystkie nowości trafią do sprzedaży producent postanowił jeszcze raz o nich przypomnieć.

Po premierach nowych urządzeń do sieci trafia mnóstwo filmików, na których są one mniej lub bardziej profesjonalnie przedstawiane. Tym razem o tego typu materiały pokusił się sam producent, który zdecydował się jeszcze raz omówić wszystkie najważniejsze cechy swoich nowych produktów.

Na pierwszy ogień poszedł naturalnie Galaxy S5. Chwilę uwagi poświęcono wyglądowi smartfona, ale zdecydowanie bardziej skupiono się na kilku kluczowych elementach specyfikacji. Omówiono ekran, kamerę, czytnik linii papilarnych i kilka innych elementów.


Drugi materiał poświęcony został zegarkowi Gear 2 oraz opasce Gear Fit. Urządzenia tego typu wciąż budzą dość skrajne emocje, ponieważ wiele osób nie widzi w nich czegoś, co byłoby rzeczywiście przydatne w życiu. Naturalnie zupełnie innego zdania jest sam producent.


Które z prezentowanych urządzeń podoba Wam się najbardziej?

Źródło: androidpolice, thenextweb

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rosenrot
  14
  dzień bez newsa o Galaxy S4.5 dniem straconym? ;)
  • avatar
   Dragonik
   5
   nie samym certyfikatem człowiek żyje.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    czekam na port aparatu na notka 3 bo aplikacja ciekawa ;) sam S5 nie wnosi nic nowego, wole poczekac na notka4 byleby juz ekranu nie powiekszali, bo to co jest w n3 jest rewelacyjne i ostateczne zarazem, to sa moje odczucia.