Smartfony

Galaxy S6 będzie smukły (to pewne) i metalowy (to prawdopodobne)

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
21 komentarzy Dyskutuj z nami

Po niezliczonej ilości przecieków i spekulacji za podgrzewanie atmosfery zabrał się sam producent.

Galaxy S6

Za tydzień zaprezentowany zostanie smartfon Galaxy S6. Po niezliczonej ilości przecieków i spekulacji za podgrzewanie atmosfery zabrał się sam producent i trzeba przyznać, że robi to bardzo umiejętnie.

W ostatnich dniach producent systematycznie publikuje grafiki oraz krótkie materiały wideo, które zapowiadają nadejście nowego flagowca. Zazwyczaj z tego typu elementów trudno cokolwiek wywnioskować, ale tym razem jest nieco inaczej.

Po pierwsze dlatego, iż pokazana została grafika prezentująca bok Galaxy S6. Możecie zobaczyć ją powyżej i nie da się ukryć, iż sugeruje ona bardzo smukłe urządzenie.

Nieco większą zagadką jest natomiast to, z jakiego materiału zostanie wykonana obudowa. Od dawna mówi się jednak o tym, iż w tym roku Samsung wreszcie porzuci plastik i nowy Galaxy S będzie mógł pochwalić się obudową z elementami szkła i metalu. Jeśli przyjrzeć się poniższym filmikom to można się z tym chyba zgodzić, chociaż wprost nic nie zostało rzecz jasna stwierdzone.


 


Źródło: twitter -  SamsungMobile, youtube

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  .Alx.
  Będzie smukły...

  A na co to komu, wszystkie smartfony obecnie są smukłe, osobiście wolałbym grubszego z pojemniejszym akumulatorem.
  A te smukłe to aż strach w kieszeni nosić, żeby nie gięły się jak niedawny obiekt żartów iPhone 6.
  19
 • avatar
  cosby
  Galaxy S6 będzie smukły (to pewne) i metalowy (to prawdopodobne), będzie mi powiewał (to niezaprzeczalne) a to wszystko dlatego że to SAMSUNG.
  5
 • avatar
  rTech
  Ludzie przesadzacie, taka seria S napewno nie jest gorsza od takiego HTC czy LG, napewno ich telefony nie są lepsze a jeśli chodzi o wygląf to wszystko kwestia gustu. Pozytywizmu trochę, telefon nie wyszedł a mówicie o nakładce czy jak będzie wyglądał.
  2
 • avatar
  Michur
  Zapewne będzie to urządzeni o bardzo dobrym wyświetlaczu oraz aparacie i niestety jak to bywa w przypadku Samsunga z lagująca nakładka i przesadzoną ceną.
 • avatar
  marekxdx
  Będzie miał dobry aparat i ładny wyświetlacz a to że będzie lagował i trzymał 1 dzień to tego nie powiedzieli. Seria samsungów powinna się skończyć.
 • avatar
  Dragonik
  Zapomnieli dodać żę będzie wyglądał tak samo jak S3 S4 i S5
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  Tylko dla lanserów.
  -2
 • avatar
  Dragonik
  Jeśli producent wypuszczając nowy model obiecuje zmiany a takich nie ma przez nastepne modele to ludzie przestaja wierzyć i od razu mówią jak będzie.
  -2
 • avatar
  Szymon331
  Ciekawe ile cali bedzie miala jego wersja mini i jak bedzie sie maila kwestia wydajnosci do baterii. Mnie flagowce Samsunga nigdy nie interesowaly bo placic trzeba krocie za moc obliczeniowa, ktorej i tak nie ma gdzie wykorzystac...