Smartfony

Galaxy S6 Edge na pierwszej grafice - ekran zakrzywiony z dwóch stron

przeczytasz w 1 min.

Koreańskie media dotarły do grafiki przygotowanej przez jednego z tamtejszych sprzedawców.

Galaxy S6 Edge przeciek

Coraz bardziej prawdopodobne, iż na początku przyszłego miesiąca zobaczymy nie tylko Galaxy S6, ale również Galaxy S6 Edge. Tym razem to właśnie ten drugi model znalazł się w centrum uwagi.

Przecieki sugerujące, iż producent pokusi się o dodatkowy wariant swojego nowego flagowca po raz pierwszy pojawiły się jeszcze w listopadzie zeszłego roku. Spekulowano wtedy, że Galaxy S6 Edge wyposażony zostanie w ekran zakrzywiony z dwóch stron i coraz więcej wskazuje na to, że taką właśnie propozycję zobaczymy.

Koreańskie media dotarły bowiem do grafiki przygotowanej przez jednego z tamtejszych sprzedawców. Przedstawiono na niej Galaxy S6 (niestety w etui) i Galaxy S6 Edge (dwa modele po prawej stronie). Wyraźnie widać, iż Galaxy S6 Edge rzeczywiście wyposażony będzie w ekran zakrzywiony na obydwa boki, a zatem producent idzie o krok dalej niż w Galaxy Note Edge.

Galaxy S6 Edge zakrzywiony ekran

Oficjalna premiera obydwu urządzeń planowana jest na 1 marca. Termin nie ulegnie raczej zmianie, ponieważ producent rozesłał już zaproszenia na konferencję.

Źródło: androidcentral, gsmarena

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Tylko martwi mnie ten zakrzywiony ekran. Czy czasem nie będzie się czegoś na nim przypadkowo uruchamiać gdy będzie się go trzymać w ręce?
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Test
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    Galaxy S7 z ekranem dookoła. Trzymać się go będzie szczypcami kuchennymi.
    • avatar
     sebos80
     0
     Co daje ten zagięty ekran ? Nie da się zrobić takiego paska na płaskim wyświetlaczu? Powiadomienia mam na górnym pasku a teraz jeszcze na bocznym, wydaje się to naciąganiem ludzi na kupno czegoś tylko dlatego że jest zagięte haha